Завтра у Львові - прощання: з телережисером Василем Яворським і менеджером Геннадієм Кранцевичем

13:46 30 жовтня 2022 р.

Завтра, 31 жовтня, Львів попрощається ще з двома Героями, які захищали Україну. Василь Яворський та Геннадій Кранцевич загинули у бою з російськими окупантами.

 Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міських церемоній прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.


 Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону Геннадія Кранцевича, об 11.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 15.00 відбудеться Чин похорону Василя Яворського, о 15.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Маршрут похоронних процесій: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографії Героїв

Василь Яворський (04.01.1978-21.10.2022). Львів’янин.

Навчався у ліцеї №57 імені Короля Данила Львівської міської ради. Здобував освіту у приватному вищому навчальному закладі «Інститут підприємництва та перспективних технологій».

Власну професійну кар’єру розпочав оператором. У 2008-2010 роках обіймав посади у телерадіокомпаніях «Телебойман» та «Медіа-клуб». Працював у інформаційному агентстві «ZIK» із моменту його заснування, протягом кількох років був головним режисером. У 2019 році звільнився через придбання телеканалу проросійськими силами. Згодом працював режисером у ТРК «Перший Західний» та на телеканалі «Еспресо», де брав участь у випуску прямих ефірів.

Із 2014 року Василь Яворський займався створенням документальних фільмів та програм про війну. Був співавтором проєкту «Історія Героя» та режисером стрічки «Останній медик терміналу. Ігор Зінич, позивний «Псих» про військового медика на території Донецького аеропорту». Активно співпрацював із комунальним закладом Львівської обласної ради «Будинок воїна» щодо презентації стрічок у містах Львівщини.

У 2021 році добровільно вступив до лав територіальної оборони. Із початком повномасштабного вторгнення боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.

За особисту відвагу до Дня Незалежності України був нагороджений почесною відзнакою «Учасник бойових дій».

У Василя Яворського залишилися дружина, син від першого шлюбу, батьки, сестра та племінник.

Геннадій Кранцевич (13.12.1965-19.10.2022). Уродженець селища Новоайдар Луганської області.

Навчався у Новоайдарському ліцеї Новоайдарської селищної ради. Здобув вищу освіту у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за спеціальністю «проєктний менеджмент».

У мирний час працював завідувачем у місцевому колективному сільськогосподарському підприємстві та головним зооінженером Сорокинського (тоді – Краснодонського) району Луганської області. Згодом обіймав посаду завідувача організаційного відділу Новоайдарської районної ради.

Учасник АТО. Виконував бойові завдання у населених пунктах Авдіївка та Вугледар Донецької області і селищі міського типу Станиця Луганська. Згодом обіймав посади у Новоайдарському та Щастинському територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Луганської області.

У 2021 році був призначений начальником відділення поточних бойових дій 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації разом із родиною переїхав до Львова. У березні став на захист України від окупантів у лавах 115-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних сил України.

За особисту мужність був нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України.

У Геннадія Кранцевича залишилися дружина, син та донька.

У бою загинув ексдепутат Львівської міської ради

Мелодія, яку виконує сурмач Львова на похоронах військових, запозичили в США (відео)

В Україні створять Національне військове меморіальне кладовище

Андрій Зеленський і Олександр Коберник загинули в бою з російськими окупантами. Завтра прощання

Завтра Львів попрощається з Дмитром Фіалкою, Михайлом Іваніківим, Романом Чабаном та Ігорем Марченком, які захищали Україну

Валерій Хорошев, Юрій Ленько, Назарій Чигінь, Максим Моклович, В’ячеслав Волгін: завтра Львів попрощається з Героями

Під час деокупації українських територій загинув вибухотехнік Дмитро Ривак: завтра Львів прощається

Завтра Львів попрощається з Героями Олегом Підгородецьким та Назарієм Климківим, які боронили Україну

Героїв Ярослава Юника і Євгенія Солтиса завтра у Львові проведуть в останню путь

У бою загинув начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої ДШБ капітан Юрій Лелявський

Завтра Львів віддасть останню шану Герою Миколі Варламу, уродженцю Винників

Ігор Гадяк, Юрій Лелявський, Роман Вишинський, Костянтин Манько: завтра Львів прощатиметься з Героями

DailyLviv.com

Генштаб підтвердив ураження НПЗ «Ільський» на Кубані та низки цілей на ТОТ Донеччини

Чергове оновлення графіку відключень на Львівщині 1 січня

У новорічну ніч у Львові народилися двоє хлопчиків

Львівська митниця назвала топ контрабандні перевезення у 2025 році

Для котячого мера Львова розробили власний штамп-лапку

Львівобленерго оновило графік погодинних вимкнень електроенергії 1 січня

Ще два комплекси Patriot стали на захист українських міст

В останній день року на Львівщині вчадів чоловік

Знеструмлена значна кількість споживачів у Волинській та Одеській областях - Укренерго

У новорічну ніч рф вдарила по Харківщині

Переїздив залізничний переїзд на червоне світло і здійснив смертельну ДТП

Начальницю Західного управління Держпраці підозрюють у систематичному хабарництві

У новорічну ніч рф атакувала 205 дронами

Гасіння пожеж у Луцьку та Ковельському районі. Відключено від електропостачання 103 341 абонента

В Одесі у новорічну ніч зафіксовано низку надзвичайних ситуацій

Одещина і Волинь у новорічну ніч перебувають під масованим ударом російських БпЛА

Львівобленерго у новорічну ніч оновило графік відключення світла

Луцьк у новорічну ніч атакують російські БпЛА

Повітряна тривога у новорічну ніч на межі Львівської області

Передноворічна мапа світла в Україні

У перший день Нового року на Львівщині відключатимуть світло за графіком

Коли система блокує ЛеоКарт пенсіонерів за віком і людей з інвалідністю 3 групи. Що робити

Графіки відключення світла 1 січня 2026 року

До нової наглядової ради НАЕК «Енергоатом» ще не обрали представників України

Сімейним лікарям НСЗУ збільшить плату за пацієнта

Дворазового міністра Олексія Чернишова судитимуть лише за одну корупційну історію

58 тисяч львів’ян зараз на фронті. Садовий звернувся до жителів міста

На Львівщині зменшується середня номінальна заробітна плата

1 січня зі Львова в Одесу вирушать 10 автобусів, щоб підтримати роботу громадського транспорту (відео)

У Львові внаслідок ДТП загинула 90-річна мешканка

Кому не обмежать пенсії у 2026 році

З нового року для українських абонентів мобільний зв'язок на території ЄС звільнено від доплат за роумінг

На електроенергію Україні найбільше дали у грудні Єврокомісія, Німеччина, Великобританія, Швеція

1 січня Львів попрощається з 26-річним військовослужбовцем Олексієм Сабатом

В енергосистемі України з’явились 423 МВт нових балансувальних потужностей. Щоби було світло

Журналістів у новому році не випускатимуть за кордон без листа від Держкомтелерадіо

Президент нагородив «Золотим серцем» трьох волонтерів зі Львівщини

Взимку трьом громадам Львівщини дали трактори, косарки і плуги

У Польщі група молодиків жорстоко побила українця

1 січня на Львівщині буде від 8° морозу до 0°