Як зупинити іранські балістичні ракети до їхнього запуску

15:44 12 листопада 2022 р.

Фото до новини

Воєнна розвідка України підтвердила інформацію про підготовку проєкту домовленості про постачання іранських балістичних ракет до Росії.

Про надходження іранських озброєнь до Росії в ефірі Військового телебачення України розповів представник ГУР МО України, пише Dailylviv.com.

Що являють собою іранські балістичні ракети, чому Путіну не вистачає своїх, та наскільки допоможуть нам нещодавно отримані новітні західні системи ППО, якщо Тегеран передасть Кремлю ракетне озброєння – у програмі Військового телебачення України “Під прицілом” розповіли представники структурних підрозділів вітчизняного війська.

Зокрема, представник ГУР МО України Вадим Скібіцький зазначив:

“За даними воєнної розвідки України, влітку цього року був укладений контракт РФ з Іраном щодо постачання близько 1750 безпілотних літальних апаратів двох видів – “Shahed” та “Mohajer”. Перша партія таких БпЛА, що надійшла до Росії, становила близько 350 одиниць, друга – близько 250 одиниць.

Через вплив санкцій, які впливають на виробництво озброєнь, у РФ є дефіцит сучасних озброєнь. Через це РФ намагається придбати озброєння в інших країн – світових ізгоїв.

Воєнною розвідкою України була підтверджена інформація про підготовку проєкту домовленості про постачання іранських балістичних ракет до Росії.

Ми розуміємо загрозу застосування балістичних ракет проти нашої держави, тому сьогодні дуже активна позиція нашої дипломатії, воєнної розвідки та інших структур, які наполегливо працюють, щоб довести світовій спільноті наскільки небезпечним є постачання Іраном озброєнь до Росії. Є практичні результати – після демонстрації реальних доказів, Іран змінив свою позицію та перестав спростовувати свою причетність до постачання озброєнь Росії. Активна робота на цьому напрямі триває”.

Іран визнав, що надав Росії безпілотники, але хоче документів про нальоти дронів на Україну

МЗС назвало Іран співучасником воєнного злочину Росії

У листопаді Іран відправить в Росію партію з понад 200 бойових дронів - розвідка

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів