Як прикордонники приймають окремі рішення щодо пропуску біженців, які їдуть за кордон

18:55 10 квітня 2022 р.

Фото до новини

Що більше документів, виданих державними органами України, така особа зможе надати під час паспортного контролю, то легше можна прийняти рішення щодо її пропуску.

За добу 9 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 73 тисячі осіб і більше 16 тисяч транспортних засобів. У порівнянні з попередньою добою, спостерігається помірне збільшення пасажиропотоку. Про це повідомила Державна прикордонна служба України, пише Dailylviv.com

З України минулої доби вибули 42 тисячі осіб. Понад 27 тисяч з них перетнули кордон через українсько-польську ділянку, решта прослідували до інших країн-членів ЄС і Молдови.

До України за минулу добу прибули понад 31 тисяча осіб, 27 тисяч з яких – українці. Крім того, оформлено понад 690 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

Держприкордонслужба рекомендує відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) на фейсбук-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

Держприкордонслужба нагадує, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством і міжнародними договорами, документами. При цьому, у виняткових випадках, прикордонники можуть приймати окремі рішення щодо пропуску осіб, які їдуть за кордон з гуманітарною метою в пошуках захисту від російської агресії. Що більше документів, виданих державними органами України, така особа зможе надати під час паспортного контролю, то легше можна прийняти рішення щодо її пропуску. Також прикордонники можуть враховувати чи велися бойові дії, чи працюють ЦНАПИ та інші державні установи в регіоні, з якого прямує людина.

У випадках, визначених законодавством, для перетинання державного кордону громадяни, крім паспортних документів, повинні мати також інші підтверджувальні документи.

Три способи незаконної втечі за кордон військовозобов’язаних чоловіків, - ДПС

Для людей з інвалідністю спростили перетин кордону

Кабмін двічі за тиждень кардинально змінив правила перетину кордону для чоловіків призовного віку

Термін дії закордонного паспорта можна продовжити

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів