Термін дії закордонного паспорта можна продовжити

18:58 11 березня 2022 р.

Фото до новини

На час воєнного стану можна продовжити термін дії попередніх закордонних паспортів та вклеїти фото дитини, віком до 16-ти років, у паспорт одного з батьків.

Для цього потрібно звернутися у державну міграційну службу (ДМС). Однак виготовити новий паспорт наразі неможливо, зважаючи на те, що в Україні закрито доступ до державного реєстру. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Зараз 80% людей звертаються до нас, щоб відновити або зробити паспорт. На жаль, виготовлення паспорта станом на сьогодні є неможливим на території України. Єдиний варіант, який можливий сьогодні, це вклейка фото дитини у закордонний паспорт батьків, якщо батьки хочуть перетнути кордон. Ця послуга надається у двох підрозділах міграційної служби – на вул. Чупринки, 67 і на вул. Чайковського, 17.

Попередньо потрібно записатися за номером Гарячої лінії міграційної служби 0-800-308-877. Також можна продовжити термін дії закордонного паспорта», - пояснила директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Водночас, якщо мобільний додаток «Дія» підтягує документи, то закордонним паспортом можна користуватися і через цей додаток. А незабаром міністерство цифрової трансформації планує запровадити в «Дії» є-документ, який дозволить ідентифікувати особу і вчиняти певні дії.

Служба підтримки ЦНАП: (032) 297-57-95.

У Львові паспорт громадянина України посадовець продавав за 12 000 дол США

Для поселення людей на Львівщині потрібні вільні приміщення – влада просить власників майна допомогти

Цифровий паспорт в Україні юридично прирівняють до звичайного

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів