У Львові судитимуть чиновника Державної міграційної служби

10:30 5 січня 2017 р.

В обласній прокуратурі запевнили: «Завершено розслідування стосовно посадової особи Державної міграційної служби України у Львівській області за одержання двох тисяч доларів США неправомірної вигоди».

У прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 5 січня, що вже «скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно службовця управління у справах іноземців та осіб без громадянства Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області», якого  затримали 14 вересня 2016 року «на гарячому» при одержанні хабара на суму 2000 доларів США. Їх службовець одержав від громадянина Грузії за вплив на посадових осіб Державної міграційної служби у Львівській області щодо невжиття заходів до його депортації.

Відтак, Галицький районний суд Львова відсторонив обвинуваченого від займаної посади та обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави в розмірі 87 тисяч гривень. Прокуратурою дії посадової особи Державної міграційної служби України у Львівській області кваліфіковано за частиною 2 статті369-2 Кримінального кодексу України, яка передбачає за «пропозицію та обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави за неправомірну вигоду для себе, а також одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави» штраф від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Про це повідомили сьогодні, 5 січня, в прес-службі прокуратури Львівської області

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів