У Закарпатті призначать комендантів районів та міст з великими повноваженнями

23:03 30 листопада 2023 р.

Фото до новини

Рішення "Про запровадження окремих заходів правового режиму воєнного стану" прийняли на засідання ради оборони області 30 листопада 2023 року.

Про це повідомили у Закарпатській ОВА, пише DailyLviv.com.

У документі йдеться про призначення нової категорії осіб — комендантів, які доручать своїм уповноваженим перевіряти документи у громадян.

"З 1 грудня 2023 року, на період дії воєнного стану на території України, запровадити перевірку документів у осіб на території Закарпатської області відповідно до Порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1456 „Про затвердження Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану”.

2. Голові обласної державної адміністрації – начальнику обласної військової адміністрації спільно з начальником Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки видати спільний наказ, яким призначити комендантів районів та міст, визначити їм завдання, повноваження із забезпечення єдиного управління визначеними силами та засобами та координації їх дій під час здійснення зазначених у пункті 1 заходів правового режиму воєнного стану.

3. Уповноваженим особам, які визначені наказами комендантів, проводити перевірки документів у осіб відповідно до Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1456", - йдеться в документі.

Нагадаємо, комендант Львівської області спочатку розширив повноваження працівників ТЦК і СП, а потім сказав, за що їх каратиме.

Читайте також на цю тему: Комендант Львівської області видав наказ про перевірку документів, який не можна виконати без порушення

Є достатні підстави для визнання наказу «коменданта» Львівщини протиправним і нечинним, - адвокат

Комендант Львівщини готовий до судових позовів з приводу свого наказу про перевірку документів

Комендант Львівщини сказав, що робити, якщо військовослужбовці ТЦК і СП силоміць забирають громадян-військовозобов'язаних

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів