У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

12:05 27 вересня 2021 р.

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Проце інформує поліція Львівщини, пише Dailylviv.com.

Як встановили правоохоронці, раніше співробітники головного управління державної міграційної служби у Закарпатській області прийняли рішення  про примусове повернення іноземця до країни походження - Іспанії. Однак, зобов’язання про повернення він не виконав, натомість - переїхав з Закарпатської області у Львів.

Тут він «поселився» в одному з торгівельно-розважальних центрів – King Cross Leopolis: спочатку на території паркінгу, а потім перебрався у приміщення центру.

Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, винесено постанову про накладення на нього штрафу, а також поміщено до Волинського ПТПІ для встановлення особи та подальшого примусового повернення в країну походження.

Цільові профілактичні заходи «Мігрант» проводяться на території України з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства в міграційній сфері.

Зі Львівщини 17 іноземців примусово повертають у їхні країни: з 5 міст

У Польщі викрили злочинну групу громадян України, які сприяли нелегальній міграції

СБУ викрила злочинців, які переправляли нелегалів до ЄС за кілька тисяч доларів

 

dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу