У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

12:05 27 вересня 2021 р.

Фото до новини

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Проце інформує поліція Львівщини, пише Dailylviv.com.

Як встановили правоохоронці, раніше співробітники головного управління державної міграційної служби у Закарпатській області прийняли рішення  про примусове повернення іноземця до країни походження - Іспанії. Однак, зобов’язання про повернення він не виконав, натомість - переїхав з Закарпатської області у Львів.

Тут він «поселився» в одному з торгівельно-розважальних центрів – King Cross Leopolis: спочатку на території паркінгу, а потім перебрався у приміщення центру.

Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, винесено постанову про накладення на нього штрафу, а також поміщено до Волинського ПТПІ для встановлення особи та подальшого примусового повернення в країну походження.

Цільові профілактичні заходи «Мігрант» проводяться на території України з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства в міграційній сфері.

Зі Львівщини 17 іноземців примусово повертають у їхні країни: з 5 міст

У Польщі викрили злочинну групу громадян України, які сприяли нелегальній міграції

СБУ викрила злочинців, які переправляли нелегалів до ЄС за кілька тисяч доларів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини