У Польщі викрили злочинну групу громадян України, які сприяли нелегальній міграції

14:18 28 квітня 2021 р.

Фото до новини

Затримано вісім громадян України, які за гроші легалізували перебування іноземців у Польщі - переважно громадян України

Співробітники Надвіслянського та Надбужанського відділів Прикордонної служби розбили організовану злочинну групу, що спеціалізується на організації та сприянні нелегальній міграції для іноземців з-за східного кордону. Про це повідомила речниця Надвіслянського відділу Прикордонної служби Даґмара Бєлєц-Янас.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv

Завдяки співпраці офіцерів прикордонних служб з міста Лудзь та Довгобичова було затримано вісім громадян України. Серед затриманих також були організатори злочинної діяльності, які мали отримати від цього значну фінансову вигоду.

Організовану злочинну групу викрито минулого тижня, а вісім громадян України заарештовано у Варшаві, Лудзі та Бидґощі. Слідство у цій справі контролюється районною прокуратурою м. Замостя.

«Затриманих підозрюють у керівництві та участі у злочинній групі, яка легалізує перебування іноземців - переважно громадян України, а також надає їм можливість незаконного перетину кордону через зареєстровані декларації про доручення роботи та отримання дозволів на роботу на цій основі», - повідомила представниця Прикордонної служби.

За підрахунками слідчих, члени групи могли таким чином сприяти легалізації перебування в Польщі для кількох сотень іноземців. Підозрюваним іноземцям загрожує позбавлення волі від 3 місяців до 10 років.

Українець з документами на різних осіб намагався пограбувати завод у Польщі

За тест-підробку на Львівщині судитимуть мешканця прикордонного Краковця

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів