У Рудному збудували індивідуальне житло на 5 поверхів

17:41 10 лютого 2022 р.

Фото до новини

На звернення департаменту міської агломерації ЛМР, Державна інспекція архітектури і містобудування України провела засідання комісії щодо законності будови на вул. Огієнка, 18 у смт Рудне.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Раніше було виявлено, що на вул. Огієнка, 18 у смт. Рудне замість індивідуального будівництва, фактично, зводять багатоквартирне житло.

«Історія зі забудовницею, яка оформила документи на кілька індивідуальних будинків у смт. Рудне, а натомість звела багатоквартирне житло, має продовження. Цим питанням уже зацікавилася Державна інспекція архітектури і містобудування України.

У четвер, 10 лютого, з цього приводу відбулося засідання комісії ДІАМ. На ньому розглядали звернення департаменту міської агломерації ЛМР щодо ситуації, яка виникла на вулиці Огієнка, 18 у смт. Рудне. Вперше за час нашої роботи ми маємо справу із так званою будівельною схемою. Адже за всіма ознаками багатоповерхівка в документах заявлена як індивідуальне житло, тож не має містобудівних умов та обмежень.

Після розгляду цього питання на комісії ДІАМ мають ухвалити рішення щодо перевірки законності», - поінформували у департаменті міської агломерації ЛМР.

Нагадаємо, наразі будівництво у приєднаних громадах – компетенція ДІАМу – новоствореної структури будівельного контролю, яка розташована в Києві.

Водночас міська інспекція ДАБК уже подала всі документи, аби їй дали повноваження перевіряти та за потреби штрафувати несумлінних забудовників на території всієї Львівської МТГ. Тим часом мерія закликає мешканців не поспішати купувати житло в Рудно за цією адресою до з’ясування усіх обставин.


Територію дитячого санаторію у Львові забудують елітним клубним житлом: чий проєкт переміг

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів