У Рудному Львівська міськрада інвентаризує всі земліі та забронює ділянку понад 4 га

15:08 16 вересня 2021 р.

Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про заходи для збереження території рекреації у смт. Рудне». Відповідна ухвала передбачає інвентаризацію всіх земель у селищі та бронь земельної ділянки близько 4,2 га під майбутній сквер.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«Були звернення мешканців Рудного, що після останніх будов, які проводяться в наших вже приєднаних громадах, відбуваються масові затоплення прилеглих будинків.

Після робочого виїзду на місце з’ясувалося, що територію, яку місцеві мешканці вважають сквером, давно приватизовано, там відбувається багато різних судових процесів. На частині ділянки, яку мешканці вважають сквером, ведеться будівництво, частина була передана під дитячий садочок, а потім розпайована і продається. З огляду на це і підготовлена ця ухвала», - поінформував cекретар ради Маркіян Лопачак.

«Треба скерувати матеріали у правоохоронні органи, аби вони вжили заходів до людей, які вчинили таку аферу», - наголосив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.


dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

У Новому Роздолі і Дрогобичі відкриють денні центри з кризовими кімнатами

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушенням прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок, ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу