У Львові зупиняють масові заходи, працівники кав'ярень, ресторанів мають бути вакциновані або мати негативний тест

17:02 8 жовтня 2021 р.

Із 14 числа у місті призупинять проведення масових розважальних заходів, а для суб’єктів підприємництва діє суворий масковий режим.

Про це за підсумками засідання комісії з питань ТЕБ і НС розповів міський голова Львова Андрій Садовий, пише Dailylviv.com.

«Потрібно, аби однозначно був масковий режим, якщо ми говоримо про торговельні комплекси. Однозначно, має бути сканування температури. Якщо говорити про заклади громадського харчування, то ми доходимо до тієї позиції, коли всі працівники мають бути 100% вакциновані, або мати негативний ПЛР-тест. Сьогодні ми також говорили з поліцією, з державною службою. Вони зараз мають отримати відповідне обладнання для того, щоб можна було зробити сканування.

Наперед хочу поінформувати львів’ян та представників бізнесу, що незабаром ми будемо мати ситуацію, коли в кафе, ресторан чи торговий центр зможуть заходити люди, які мають або вакцинацію, або негативний ПЛР-тест. Це буде перевірятися. Це не є рішення, яке ми сьогодні приймали, але я хочу це анонсувати. Це вже є нормою для багатьох країн Європейського Союзу, але там є значно вищий рівень вакцинації», - зазначив мер.

Також у місті призупинять проведення масових розважальних заходів.

«Ми хочемо також з 14 числа зупинити всі масові розважальні заходи у місті Львові. Вони будуть заборонені, за винятком невеликих конференцій, які вже анонсовані. Проте участь у них беруть тільки ті особи, які повністю вакциновані, або мають негативний ПЛР-тест», - додав Андрій Садовий.

 

Львівщина - третя за кількістю ковідних хворих

Примусове щеплення проти COVID-19 за наказом МОЗ: перелік професій

У відділеннях Укрпошти на Львівщині відкрили центри вакцинації для пенсіонерів

 

 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу