Завтра у Львові спецбригади почнуть перевірку закладів освіти на достовірність інформації про вакцинацію (відео)

14:11 23 вересня 2021 р.

Освітні заклади Львова продовжують працювати у звичному форматі. Відучора кількість вакцинованих працівників освітньої сфери збільшилась на 10%. Також значно збільшилась кількість шкіл, де вже 80% працівників є вакцинованими. А вже завтра спеціальні бригади розпочнуть перевірку освітніх закладів на достовірність інформації про вакцинацію працівників.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Сьогодні львівські школи і садочки працюють «наживо», діти прийшли до школи і до закладів дошкільної освіти. Не всі заклади освіти мають вакцинацію понад 80%, власне йдеться не тільки про те, чи люди мають одне чи два щеплення, а йдеться про те, що може бути негативний ПЛР-тест, довідка про те, що людина перехворіла впродовж останнього півроку, або довідка про протипоказання до вакцинації. Загалом ми маємо на сьогодні вже 62% щеплених працівників – ситуація змінилася кардинально за вчорашній день: якщо ми мали 52%, то сьогодні вже є 62% вакцинованих працівників. В нас було 12 пунктів вакцинації, і сьогодні ще 16 пунктів вакцинації працює, і працівники шкіл і садочків йдуть вакцинуватися.

Якщо якийсь заклад, попри рішення міської ради, вирішить перейти на дистанційне навчання, керівник буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності, тому що це було рішення комісії ТЕБ і НС, а також було видано наказ управління освіти, і всі були попереджені зранку. Ми провели спільну нараду із заступником міського голови Андрієм Москаленком з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої освіти, пояснили ситуацію, що діти повинні навчатися наживо. Керівник закладу освіти повинен забезпечити освітній процес, ті люди мають можливість ще сьогодні або принести довідку, якщо вони її не мали, або вакцинуватися.

Якщо на вчора було лише 4 школи, які мали понад 80% вакцинації працівників, то сьогодні це вже 14 шкіл, і ще 14 шкіл, які вже мають межу 70-80% щеплених або тих, які мають ПЛР-тести або довідки. Тому ситуація постійно змінюється, ми з понеділка будемо мати конкретну інформацію, тому що люди будуть мати можливість щепитися і в п’ятницю, і навіть у вихідні ми зробимо в одній із наших шкіл центр вакцинації, куди люди зможуть прийти щепитися, якщо не мають можливості прийти під час робочого дня.

Якщо залишається 20%, які не вакциновані, школа може продовжувати працювати. Але якщо ми дійдемо до червоної зони, то знову ж таки, в постанові зазначено, що 100% людей повинні бути вакцинованими або мати відповідні тести або ж довідки. Тоді вживатимемо інших заходів.

Ми маємо право не допускати до садочків, шкіл і позашкілля батьків, тому що тоді відбувається велике скупчення людей, а в нас школи мають велику кількість учнів, і тому батьки, як правило, приходять до закладу освіти, передають дитину вихователю або керівнику гуртка, і пізніше мають можливість дитину забрати», - прокоментувала Зоряна Довганик, керівниця управління освіти Львівської міської ради.

Зі слів посадовиці, вчора управління освіти видало наказ про роботу спеціальних бригад, які перевірятимуть достовірність інформації про вакцинацію. Сьогодні ці бригади сформують, і вже завтра вони ходитимуть по школах і переглядатимуть наявність підтверджуючих документів. «Бо щоби людина не зробила – чи вакцинацію, чи негативний ПЛР-тест чи довідку від лікаря – це має бути документально підтверджено. І власне, бригади будуть перевіряти наявність таких документів», - додала Зоряна

Назвали 12 шкіл, де відзавтра зможуть вакцинуватися педагоги Львова

На канікули підуть 90 зі 100 шкіл Львівщини у разі запровадження жовтого рівня епіднебезпеки

Навчання в масках, які повинні змінювати кожні три години: нові розпорядження головного санлікаря


Відео: ЛМР

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 12 жовтня 2021 р.

Платформа Маркетплейс: у Львові розкажуть про її можливості для провайдерів, влади та ГО (відео)

Сьогодні, 12 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі - круглий стіл на тему: "Платформа «Маркетплейс». Можливості для провайдерів послуг, влади та гранти на оргрозвиток для громадських організацій".

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу