Завтра у Львові спецбригади почнуть перевірку закладів освіти на достовірність інформації про вакцинацію (відео)

14:11 23 вересня 2021 р.

Фото до новини

Освітні заклади Львова продовжують працювати у звичному форматі. Відучора кількість вакцинованих працівників освітньої сфери збільшилась на 10%. Також значно збільшилась кількість шкіл, де вже 80% працівників є вакцинованими. А вже завтра спеціальні бригади розпочнуть перевірку освітніх закладів на достовірність інформації про вакцинацію працівників.


Відео: ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Сьогодні львівські школи і садочки працюють «наживо», діти прийшли до школи і до закладів дошкільної освіти. Не всі заклади освіти мають вакцинацію понад 80%, власне йдеться не тільки про те, чи люди мають одне чи два щеплення, а йдеться про те, що може бути негативний ПЛР-тест, довідка про те, що людина перехворіла впродовж останнього півроку, або довідка про протипоказання до вакцинації. Загалом ми маємо на сьогодні вже 62% щеплених працівників – ситуація змінилася кардинально за вчорашній день: якщо ми мали 52%, то сьогодні вже є 62% вакцинованих працівників. В нас було 12 пунктів вакцинації, і сьогодні ще 16 пунктів вакцинації працює, і працівники шкіл і садочків йдуть вакцинуватися.

Якщо якийсь заклад, попри рішення міської ради, вирішить перейти на дистанційне навчання, керівник буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності, тому що це було рішення комісії ТЕБ і НС, а також було видано наказ управління освіти, і всі були попереджені зранку. Ми провели спільну нараду із заступником міського голови Андрієм Москаленком з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої освіти, пояснили ситуацію, що діти повинні навчатися наживо. Керівник закладу освіти повинен забезпечити освітній процес, ті люди мають можливість ще сьогодні або принести довідку, якщо вони її не мали, або вакцинуватися.

Якщо на вчора було лише 4 школи, які мали понад 80% вакцинації працівників, то сьогодні це вже 14 шкіл, і ще 14 шкіл, які вже мають межу 70-80% щеплених або тих, які мають ПЛР-тести або довідки. Тому ситуація постійно змінюється, ми з понеділка будемо мати конкретну інформацію, тому що люди будуть мати можливість щепитися і в п’ятницю, і навіть у вихідні ми зробимо в одній із наших шкіл центр вакцинації, куди люди зможуть прийти щепитися, якщо не мають можливості прийти під час робочого дня.

Якщо залишається 20%, які не вакциновані, школа може продовжувати працювати. Але якщо ми дійдемо до червоної зони, то знову ж таки, в постанові зазначено, що 100% людей повинні бути вакцинованими або мати відповідні тести або ж довідки. Тоді вживатимемо інших заходів.

Ми маємо право не допускати до садочків, шкіл і позашкілля батьків, тому що тоді відбувається велике скупчення людей, а в нас школи мають велику кількість учнів, і тому батьки, як правило, приходять до закладу освіти, передають дитину вихователю або керівнику гуртка, і пізніше мають можливість дитину забрати», - прокоментувала Зоряна Довганик, керівниця управління освіти Львівської міської ради.

Зі слів посадовиці, вчора управління освіти видало наказ про роботу спеціальних бригад, які перевірятимуть достовірність інформації про вакцинацію. Сьогодні ці бригади сформують, і вже завтра вони ходитимуть по школах і переглядатимуть наявність підтверджуючих документів. «Бо щоби людина не зробила – чи вакцинацію, чи негативний ПЛР-тест чи довідку від лікаря – це має бути документально підтверджено. І власне, бригади будуть перевіряти наявність таких документів», - додала Зоряна

Назвали 12 шкіл, де відзавтра зможуть вакцинуватися педагоги Львова

На канікули підуть 90 зі 100 шкіл Львівщини у разі запровадження жовтого рівня епіднебезпеки

Навчання в масках, які повинні змінювати кожні три години: нові розпорядження головного санлікаря

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини