У школах Львова з малим відсотком вакцинації відкривають пункти щеплень (відео)

17:29 21 вересня 2021 р.

Фото до новини

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів про запровадження жовтої зони на території всієї країни та подальшу роботу навчальних закладів міста.


Відео: ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Сьогодні о 12 годині було проведено засідання державної комісії з питань ТЕБ і НС, де було прийнято ряд обмежень, які будуть впроваджені на всій території України вже з 23 вересня. Мова йде про запровадження жовтої зони. Відтак сьогодні ще відбудеться відповідне засідання обласної комісії, а потім міської, де буде деталізовано всі конкретні вимоги.

В першу чергу є питання щодо роботи шкіл. Мають працювати ті школи, де понад 80% працівників є провакцинованими. Таких шкіл є понад 10. Загалом середній відсоток вакцинованих вчителів у школах міста складає 52%. Нам важливо зараз фіналізувати рішення про те, яким чином буде відбуватися навчання у школах. В тих школах, де є незначний відсоток вакцинації, то там ми відкриватимемо окремі пункти щеплень. Також активно проводимо зустрічі працівників охорони здоров’я з вчителями таких навчальних закладів, аби стимулювати їх вакцинуватись», – розповів Андрій Москаленко.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини