У школах Львова з малим відсотком вакцинації відкривають пункти щеплень (відео)

17:29 21 вересня 2021 р.

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів про запровадження жовтої зони на території всієї країни та подальшу роботу навчальних закладів міста.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Сьогодні о 12 годині було проведено засідання державної комісії з питань ТЕБ і НС, де було прийнято ряд обмежень, які будуть впроваджені на всій території України вже з 23 вересня. Мова йде про запровадження жовтої зони. Відтак сьогодні ще відбудеться відповідне засідання обласної комісії, а потім міської, де буде деталізовано всі конкретні вимоги.

В першу чергу є питання щодо роботи шкіл. Мають працювати ті школи, де понад 80% працівників є провакцинованими. Таких шкіл є понад 10. Загалом середній відсоток вакцинованих вчителів у школах міста складає 52%. Нам важливо зараз фіналізувати рішення про те, яким чином буде відбуватися навчання у школах. В тих школах, де є незначний відсоток вакцинації, то там ми відкриватимемо окремі пункти щеплень. Також активно проводимо зустрічі працівників охорони здоров’я з вчителями таких навчальних закладів, аби стимулювати їх вакцинуватись», – розповів Андрій Москаленко.Відео: ЛМР

dailylviv.com

До теми

13:42 15 жовтня 2021 р.

Лікарня швидкої допомоги у Львові запроваджує нові обмеження для відвідувачів і пацієнтів

Зачиняються двері для невакцинованих і позитивно тестованих на ковід відвідувачів. Дозволено вхід лише для пацієнтів, які потребують невідкладної медичної допомоги. А плановий прийом пацієнтів у КЛШД відбуватиметься лише за попереднім записом.

Рубрика: Медицина

12:04 15 жовтня 2021 р.

На Львівщині дві дози вакцини від COVID-19 мають майже 374 тисячі мешканців або 15 відсотків від усього населення

Найбільшу кількість щеплень за 14 жовтня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 4 461 щеплення, а за ввесь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 1 919 532 щеплення. На Львівщині вчора, 14 жовтня, щеплення від ковіду отримали 1131 особа, з них 398 - другу дозу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу