У Львові готують нові карантинні обмеження: завтра засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС (відео)

19:38 5 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні у мерії Львова відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, під час якого обговорили готовність медичних закладів до нової хвилі пандемії, вакцинацію працівників критичної інфраструктури та нові обмеження, які можуть запровадити найближчим часом.


Відео: ЛМР

Відтак, ці рішення запропонують на розгляд міської комісії з питань ТЕБ і НС, яка засідатиме завтра. Адже ситуація доволі складна, медики фіксують значне збільшення кількості захворілих.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Сьогодні ми мали кілька засідань. Перед штабом, зокрема, мали онлайн-зустріч з лікарями, які сьогодні безпосередньо працюють з хворими на ковід. Станом на сьогодні в нас є один міський заклад – лікарня швидкої допомоги, який приймає хворих, і динаміка є дуже негативною, тому що за вчора поступило понад 80 хворих на ковід, і нікого не виписали. Тобто ми фіксуємо значну динаміку поширення вірусу, була черга зі швидких біля лікарні швидкої медичної допомоги. Відзавтра хворих прийматиме ще один міський медичний заклад – 8-ма лікарня, і плануємо, що з понеділка хворих прийматиме ще й 5-та лікарня», - зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Відтак, міський штаб розглянув три питання. Це готовність медичних закладів до нової хвилі пандемії, вакцинація працівників критичної інфраструктури та нові обмеження, які можуть запровадити найближчим часом.

«Ми розглянули три питання на засіданні штабу. Перше – це медична готовність. Одне з рішень, яке буде пропонувати штаб для комісії ТЕБ і НС, яку скличуть завтра, – це призупинення планових госпіталізацій – щоб наші ключові медичні заклади міста переформатувалися на лікування саме тих, хто хворий на ковід, ну і, звичайно, ургентні випадки. Другий важливий момент – це готовність кисневих станцій, місто інвестувало в купівлю 4-х кисневих станцій і їхній запуск на момент нової хвилі захворювання. Наступне – це готовність ліжкомісць, тому що чітке завдання, яке поставив міський голова, – щоб понад 2200 ліжкомісць були готовими, для цього ми працюємо над тим, щоб МОЗ включило наші нові заклади додатково – це пологовий на Мечнікова і дитяча лікарня на Орлика, бо специфіка нового штаму – це, зокрема, поширення і серед дітей. Також говорили про резерв людей, щоб у медичні бригади можна було включати і тих, хто може бути перепрофільований з іншої спеціальності, але працює у лікарні. Наприклад, якщо немає планової госпіталізації, щоб були  перепрофільовані для лікування ковідних хворих.

Другий аспект, який ми розглянули, – це вакцинація тих, хто працює в критичній інфраструктурі. До неї ми відносимо працівників «Львівтеплоенерго», «Залізничнетеплоенерго», управляючих компаній, водіїв комунального транспорту. Тому прийняли рішення із четверга запускати додаткові бригади вакцинації, які будуть працювати на підприємствах, щоб додатково захистити працівників.

Також проговорили додаткові обмеження, які необхідні для того, щоб зменшити кількість контактів, зупинити ту хвилю, яка сьогодні починає наростати. Ми пропрацювали дуже багато рішень, які будемо пропонувати на засіданні комісії ТЕБ і НС, і все так виглядає, що якщо не буде зменшена хвиля, то цілком ймовірно, що в найближчий час – за тиждень-два, йтиметься про закриття освітніх закладів та додаткові обмеження щодо роботи закладів дозвілля, культури та всіх локацій, де може бути значна кількість контактів, скасування масових заходів. Тобто штаб запропонує, а детальні рішення буде приймати комісія. Адже за всіма показниками Львів може найближчим часом перейти в «червону» зону», - прокоментував Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Львівщина одержала автомобілі швидкої медичної допомоги для ковідних хворих

У львівському Охматдиті - рекорд хворих дітей на COVID-19

Визначили лікарню у Львові, де госпіталізуватимуть вагітних з ковідом

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів