У Львові безплатний центр надання послуг учасникам бойових дій сплутали з платною адвокатською конторою

20:42 15 червня 2023 р.

Фото до новини

Торік поряд із Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій на вул. Пекарській, 41 відкрився приватний заклад – Центр правової допомоги, який надає платні юридичні послуги.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій є комунальною установою Львівської міської ради, створеною 7 років тому. Тут надають соціальні послуги учасникам бойових дій та членам їх сімей. Однією із популярних послуг є юридична консультація, особливо зараз, у час війни. Фахівці нашого центру за 7 років здобули бездоганну репутацію та добре ім’я.

Минулого року по сусідству, у тій же будівлі, за тією ж адресою - на вул. Пекарська, 41, відкрився приватний Центр правової допомоги. Він не має жодного відношення до нашого міського Центру, адже є приватною установою та надає послуги на платній основі. 

Ми шануємо своїх відвідувачів, тому звертаємося з проханням. Якщо Ви учасник бойових дій, військовослужбовець чи член сім'ї УБД і маєте потребу в отриманні якісної та безплатної юридичної допомоги з питань військового права — звертайтесь у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Але звертайте, будь ласка, увагу на вивіску та назву — Центр надання послуг учасникам бойових дій має лого Львівської міської ради», - каже Світлана Ткачук, керівниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Центр реабілітаційних послуг Галичина на Львівщині щороку допомагає 1200 особам

У десантно-штурмових військах зволікають з наданням статусу учасника бойових дій, - сержант

УВФ допоможе отримати статус УБД: звернутися до юристів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів