Центр реабілітаційних послуг Галичина на Львівщині щороку допомагає 1200 особам

18:24 15 січня 2022 р.

У реабілітаційному комплексі надають послуги з соціальної, психологічної, медичної, фізичної реабілітації та профорієнтації. Тут діють 30 навчальних програм для професійної перепідготовки учасників АТО/ООС.

Одним з найбільших реабілітаційних закладів на території Львівської області є «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина», що функціонує у Великому Любіні. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Це державна бюджетна установа. Вона надає комплекс реабілітаційних заходів, які мають створити умови для всебічного розвитку осіб та дітей з інвалідністю. Також в Центрі надають заходи з реабілітації учасникам АТО/ООС, ветеранів бойових дій.

У грудні на сесії обласної ради внесли зміни до Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців, а також родин Героїв Небесної Сотні. Обсяг фінансування складає понад 40 млн гривень.

У  реабілітаційному комплексі  надають послуги з соціальної, психологічної, медичної, фізичної реабілітації та профорієнтації. Тут діють 30 навчальних програм для професійної перепідготовки  учасників АТО/ООС. 

Центр має ліцензію на навчання за 30 робітничими професіями. До них належать: агент з організації туризму, водій автотранспортних засобів (категорія В), живописець, касир (у банку), ліфтер, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, кухар, оператор комп’ютерного набору, оператор комп’ютерної верстки, оператор котельні, перукар (перукар-модельєр), флорист, слюсар з ремонту автомобілів.

Щорічна потужність Центру в наданні комплексних реабілітаційних послуг складає 1200 осіб.

Довідково:

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» надає такі послуги, як: консультування спеціалістів (терапевт, невролог, травматолог, фізіотерапевт, педіатр і т.д), фізіотерапевтичне та медикаментозне лікування, діагностика, бальнеотерапія, фізична терапія.

У Центрі впроваджують досвіду австрійських реабілітаційних установ, на базі яких діють інтегровані підприємства для осіб з інвалідністю.

У Львові створять єдиний Центр надання послуг учасникам бойових дій і їхнім родинам (відео)

По 100 тисяч грн виплатить мерія Львова учасникам АТО. Прізвища

Плата за безнадійне лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні Львова. Тарифи

У Львові створять центр допомоги учасникам АТО

 

 

dailylviv.com

До теми

08:46 23 січня 2022 р.

Львівщина другу добу поспіль виявляє найбільше інфікованих коронавірусом

За добу 22 січня в Україні зафіксовано 15 444 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2298, медпрацівників – 264). У Львівській області підтверджено коронавірус у 2170 осіб, що є найбільшим результатом в країні. 1248 нових інфікованих - у Львові.

Рубрика: Медицина

11:22 22 січня 2022 р.

Львівщина - найгірша за виявленими новими хворими на коронавірус

За добу 21 січня в Україні зафіксовано 22 473 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2838, медпрацівників – 535). Найбільший показник - у Львівській області - 3293 нових інфікованих коронавірусом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу