У Львові створять центр допомоги учасникам АТО | Новини Львова

У Львові створять центр допомоги учасникам АТО

19:15 9 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: portal.lviv.ua

Директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Василь Мартиняк запевнив: «До вирішення проблемних моментів бійців та членів їх родин будуть залучені всі можливі органи влади».

«На Львівщині створять центр допомоги учасникам АТО. Новостворений центр допомоги учасникам АТО координуватиме усю роботу щодо вирішення будь-яких проблем учасників антитерористичної операції», – повідомив сьогодні, 9 жовтня, директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк, який також поінформував:

«Кожна людина, яка демобілізувалася, кожен член сім’ї військового, який зараз захищає нашу землю, зможе звернутися до центру і вирішити будь-які проблеми за найкоротший час. Чи то соціальні питання, чи побутові, чи проблеми медичного характеру – не має значення. Усі їх буде вирішено швидко та якісн».  

До вирішення проблемних моментів бійців та членів їх родин будуть  залучені всі можливі органи влади: департаменти Львівської ОДА, районні державні адміністрації, за необхідності навіть силові структури. Я переконаний, що усі структури реагуватимуть дуже оперативно, адже до співпраці залучено волонтерські організації Львівщини, які уже давно активно допомагають військовим на передовій. Вони чудово знають проблеми демобілізованих та людей, які зараз воюють, і не дадуть розслабитись жодному чиновнику.

Більшетого, здійснюватимуть загальну координацію роботи центру п’ятеро волонтерів, яких обрано шляхом голосування. Ці люди будуть наділені щонайширшими повноваженнями».

Приміщення, де базуватиметься центр та «гарячу» телефонну лінію, за якою можна буде звертатися, нададуть упродовж найближчого часу. До речі, такі ж центри за дорученням Президента України Петра Порошенка будуть створені у кожній області».

Це повідомлення передали сьогодні, 9 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:23 8 липня 2020 р.

У Львові частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання

Завтра на вул. Б. Хмельницького переключатимуть новозбудований водопровід: частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання, працюватимуть водовозки з 10-ї години.

Рубрика: Ситуації

15:11 8 липня 2020 р.

У Львові розробили відеоінструкцію для всіх видів звернень у ЦНАП

Підрозділи Центрів надання адміністративних послуг міста Львова у повному обсязі відновили надання послуг, однак прийом відвідувачів здійснюють лише за попереднім записом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу