У Львові розпочали реалізовувати програму реабілітації після інсульту

17:05 17 липня 2015 р.

Фото до новини


Фото: naiu.org.ua

Міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів надає у спеціально обладнаних приміщеннях на вулиці Хуторівка, 38 реабілітаційні послуги особам, які перенесли інсульт.

19 червня ухвалою сесії Львівської міської ради № 4775 було затверджено Програму реабілітації осіб, які перенесли інсульт, на 2015-2016 роки. Прийняття цієї ухвали, що вступила в дію з 1 липня, дозволить якісно покращити соціальний захист мешканців міста, які перенесли інсульт, шляхом надання їм відповідних реабілітаційних послуг, спрямованих на допомогу у відновленні та компенсації порушених або втрачених функцій організму для досягнення і підтримання соціальної та матеріальної незалежності, трудової адаптації та інтеграції в суспільство.

Перш за все, завданням Програми є забезпечення загального оздоровлення організму, поліпшення функцій органів і систем, порушених хворобою, розвиток і закріплення моторних навичок і вольових якостей і, як результат, забезпечення стабільного рівня фізичного, соматичного та психічного стану осіб, які перенесли інсульт. У межах реалізації програми, особі, яка перенесла інсульт, надаються реабілітаційні послуги. 

Надання таких послуг буде здійснювати Львівський міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів у спеціально обладнаних приміщеннях на вулиці Хуторівка, 38.  Для осіб, яким встановлена інвалідність, в тому числі діти-інваліди, реабілітація здійснюється, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80 «Про затвердження Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг».

Для участі у Програмі особа, яка перенесла інсульт, або її законний представник, письмово звертається за зареєстрованим місцем проживання до відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики та подає такі документи:

Заяву про надання реабілітаційних послуг, у якій заявник обов’язково повинен зазначити про згоду на обробку його персональних даних у частині перевірки наявності/відсутності у заявника інвалідності.

Висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про необхідність надання реабілітаційних послуг (зокрема, проведення реабілітації за допомогою гідрокінезотерапії).

Паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Документ, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (паспорт – для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

Важливо: умовою зарахування особи до Програми є відсутність в особи інвалідності.

За консультаціями та для подання заяви на надання реабілітаційних послуг слід звертатись у відділи соціального захисту:

Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

Галицький (вулиця Ліста, 5): телефон: 261-44-50;

Личаківський (вулиця Театральна, 10): телефон: 235-71-62;

Залізничний (вулиця Виговського, 34): телефон: 295-82-28;

Франківський (вулиця Генерала Чупринки, 85): телефон: 237-50-81 ;

Шевченківський (вулиця Липинського, 11): телефон: 252-28-40;

Сихівський (проспект Червоної Калини, 66): телефон: 254-64-80.

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів