У двох басейнах Львова трохи забагато хлоридів, а в одному - нітратів, але плавати можна

21:12 8 вересня 2021 р.

Хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» дослідила якість води у трьох басейнах Львова.

КП «Адміністративно-технічне управління» перевірило якість води у трьох великих басейнах Львова. За словами начальника хімічної лабораторії установи Ігоря Гуменного, суттєвих відхилень від норм виявлено не було, а відтак вода там не становить загрози для відвідувачів. 

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Завдяки управлінню спорту нам вдалось потрапити до цих басейнів. Також завдяки управлінню спорту ЛМР та представникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій була створена спеціальна комісія з перевірки води у басейнах.

Зокрема, 3 вересня комісією було відібрано 8 проб води з басейнів у трьох установах: Навчально-спортивній базі літніх видів спорту (СКА), Палаці спорту «Динамо» і водному комплексі «Аквапарк «Пляж». По цих трьох басейнах вже є результати, і скоро будуть результати аналізу та оцінки води з басейну «Дельфін», що на вул. Трильовського, які здійснювались 6 вересня.

Результати аналізів показали незначні перевищення хлоридів в 1,1 рази у двох басейнах: СКА та у Аквапарку. Але такі показники є дуже малими і вони межують з нормами. Також знайшли незначне перевищення нітратів у 1,6 разів у басейні «Динамо». Втім, ці значення є дуже незначними, тому ми можемо врахувати їх навіть як можливу похибку, адже вони граничать із допустимою нормою. Там немає ніяких значних впливів, і вони не несуть загрози відвідувачам», - зазначив Ігор Гуменний.

Він додав, що незначні перевищення можуть бути зумовлені нечітким дотриманням контролю процесу дезінфекції води.

«Для всебічної та повної інформації і оцінки якості води, згідно з вимогами державних санітарних правил, необхідно провести повний комплекс мікробіологічних досліджень, якими займається акредитовані профільні структури Міністерства охорони здоров`я. Адже хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» акредитована на показники лише питної води. Наразі ж управління спорту ЛМР веде перемовини щодо майбутніх перевірок у інших басейнах», - акцентував посадовець.

dailylviv.com

До теми

22:59 25 жовтня 2021 р.

Торговий центр King Cross Leopolis впускає відвідувачів лише з ковід-документами

Відсьогодні, 25 жовтня, торгово-розважальний центр "King Cross Leopolis", який розташований у Сокільниках (приміська зона Львова), запровадив жорсткі карантинні обмеження для покупців.

Рубрика: Ситуації

20:05 25 жовтня 2021 р.

Визначили відповідальних за документ про щеплення або негативний тест на міжрегіональних маршрутах

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу