У Львові запланували створити ще шість басейнів

13:00 25 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У навчальних закладах Львова – тільки 28 басейнів

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю, 25 жовтня: «Наступного року в різних мікрорайонах Львова можуть розпочати будувати шість нових басейнів. Така ініціатива приурочена 200-літтю плавання в місті».

Міський голова Андрій Садовий зазначив: «Ми напрацювали низку ділянок, на яких можемо планувати створення нових басейнів. Тому маю прохання, щоб Галина Слічна спільно з головним архітектором міста Антоном Коломєйцевим пропрацювали їх і презентували отримані напрацювання. Я б дуже хотів, щоб ми визначили по кожній ділянці дорожню карту: чи робимо це в партнерстві, чи підтримуємо забудовника, який хоче збудувати басейн і використовувати його зі сьомої до дев’ятої години ранку, а потім з 17.00 до 21.00 чи 22.00, а в інший час там займатимуться наші діти. Чи, можливо, якийсь басейн треба нам як місту збудувати самостійно, бюджетним коштом».

«Андрій Садовий також акцентував на тому, що місто готове докласти всіх зусиль, аби відновити роботу спорткомплексу «Динамо» на вулиці Стуса. Однак, для цього потрібна згода його керівництва та профільного міністерства, яке опікується закладом», – поінформували також у міськраді.

«У навчальних закладах міста нараховується 28 басейнів. 24 із них – у школах, а чотири – у дитсадках. Серед цих басейнів 19 – діючі, а дев’ять потребують капітального ремонту. Із них в ремонті – три басейни у школах №86, №29 та №72», – розповіли також у міськраді.

«Окрім цього, попередніми роками виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт чотирьох басейнів – у ПШ «Первоцвіт», ліцеї імені Івана Пулюя, СЗШ №43 та ДНЗ №57. Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько дев’яти мільйонів гривень. Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено орієнтовно 2,4 млн. гривень – для ремонту басейнів у школах №86, №29 та №72», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу