У боях за Україну загинув срібний призер Ігор Нескорених львів'янин Дмитро Сидорук

21:46 7 квітня 2022 р.

Фото до новини

У боях за Україну загинув срібний призер Invictus Games, координатор руху Нескорених на Львівщині Дмитро Сидорук.

Про це інформує управління молоді та спорту Львівської ОДА, пише Dailylviv.com

Дмитро Сидорук у 2014 році одним з перших пішов захищати Україну. Після важкого поранення під луганським аеропортом провів 10 діб у реанімації. За ці дні він витримав 12 складних операцій. Відновлювати сили вирішив у спорті – повернувся до стрільби з лука, якою займався в юності. 

У 2016 році Дмитро довідався про Invictus Games – міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і чинних військових, які отримали поранення у зоні бойових дій. Наступного року вирішив випробувати свої сили, потрапив до збірної і виборов срібну медаль у змаганнях зі стрільби з лука на міжнародних Іграх Нескорених у Канаді. 

Коли команда повернулася додому, Дмитра обрали координатором Invictus Games у Львівській області. Усім ветеранам, які єднались навколо спорту, завжди старався максимально допомогти. Свої вміння й навички передавав на тренуваннях дітям, працюючи у ФСТ «Динамо», а також збірній нескорених України, яка має незабаром змагатись у Лондоні. Дмитро надзвичайно цінував командну роботу та ветеранське спортивне середовище. 

Цього разу Дмитро теж не залишився осторонь захисту України від росіян. Служив в лавах 24 окремої механізованої бригади. На жаль, вчора життя Дмитра обірвалось.

Поховали закарпатця, який служив у Французькому іноземному легіоні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів