Шон Пенн допоміг Львівщині ще на 10 тисяч доларів

21:10 2 вересня 2022 р.

Фото до новини

Це третя партія допомоги для вимушених переселенців, яку передала організація Шона Пенна на головний залізничний вокзал у Львові.

На Головний залізничний вокзал Львова, де з перших днів повномасштабної війни працює Медико-психологічна служба, закупили медикаменти, продукти, воду і одноразовий посуд. Цей гуманітарний вантаж призначений для вимушених переселенців. Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Закупити продукти вдалось за фінанси благодійної організації актора і режисера Шона Пенна «CORE» і підтримки ГО «Допоможемо разом». Загальна вартість товару складає близько 10 тисяч доларів.

«Це третя партія допомоги, яку передала організація Шона Пенна на вокзал. І важлива підтримка для нас, адже Львівщина залишається єдиною областю, куди досі щодня прибувають евакуаційні потяги. Радію, що наша зустріч з паном Шоном Пенном дає такі важливі плоди. З надійними друзями наближати перемогу легше», - зауважив Максим Козицький.

Нагадаємо, у березні відбулась зустріч начальника Львівської ОВА Максима Козицького і засновника «CORE» Шона Пенна. Актор висловив свою повагу до України та її народу і пообіцяв допомогти переселенцям, які евакуювались на Львівщину.

Опісля відбувся перший продовольчий гуманітарний транш до одного з найбільших прихистків ВПО на базі вищого навчального закладу. Далі «CORE» зосередились на Головному залізничному вокзалі. 

Зірка Голлівуду надіслав Львівщині четверту партію гуманітарної допомоги

Голлівудський актор Шон Пенн допоможе відремонтувати житло для біженців з України

Американський актор і кінорежисер передав у Львів гуманітарну допомогу

Найкраща роль зірки Голлівуду на Львівщині

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини