Попереду ще багато роботи над ідеальною формою: Данило, який втратив ногу, знову воює на передовій

22:54 30 вересня 2023 р.

 Данило на полігоні в Запорізькій області на півдні України

Данило на полігоні в Запорізькій області на півдні України
Фото: Васко Котовіо/CNN

Данило втратив гомілку правої ноги на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну минулого року.

Про це повідомляє CNN, пише Dailylviv.com.

Група  українських військових  стрімко просувається передовим полігоном, долаючи перешкоди та ведучи вогонь по віддалених цілях. Вони відпрацьовують свої бойові навички тут, оскільки контрнаступ України проти російських військ вирує лише за кілька миль на південь.

Вирізняється один боєць Данило, якого з міркувань безпеки називають лише на ім’я. Він швидкий і точний, але рухи у нього різні.

Інший погляд показує причину його легкої кульгавості – він має протез кінцівки на місці правої гомілки.

«Я все ще набуваю форму, у якій був раніше», — усміхаючись, сказав Данило CNN. «Попереду ще багато роботи… І ще більше над ідеальною формою».

Данило втратив гомілку правої ноги на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну минулого року. Він і його підрозділ виконували завдання, коли потрапили під обстріл, і він наступив на міну.

Його каліцтва та подібні поранення багатьох інших, як солдатів, так і цивільних, є лише одним із багатьох наслідків жорстокої війни Росії проти України.

За словами президента України Володимира Зеленського,  сили Москви засмітили  приблизно 170 000 квадратних кілометрів (65 637 квадратних миль) української сільської місцевості наземними мінами – площа розміром з Флориду – значна частина з них уздовж південного фронту, щоб зупинити контрнаступ Києва.  У звіті, опублікованому у квітні, міжнародний аналітичний центр GLOBSEC визнав Україну найбільш  замінованою країною у світі.

Львів'янину встановили найлегший у світі протез, надрукований на 3D-принтері (відео)

У Львові почали збирати кошти на протези для незламних

У першій майстерні протезування у Львові записують у лист очікування

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів