Польща зобов'язує всіх авіапасажирів мати тести: навіть вакцинованих

22:28 8 грудня 2021 р.

З 15 грудня 2021 року кожна особа перед прильотом до Польщі з-поза меж Шенгенської зони ( у т. ч. з України) повинна здати тест на COVID-19.

Тест слід проводити не раніше, ніж за 24 години до вильоту. Вакциновані особи також підлягають обов’язку здачі тесту. Про це повідомило Міністерство закордонних справ України, пише Dailylviv.com

Станом на 08.12.2021 р. діють такі правила для мандрівників, які приїжджають до Польщі не з Європейського Союзу, країн Шенгенської зони і Туреччини:

Мандрівники, незалежно від того, яким транспортним засобом вони прибувають (колективним, індивідуальним чи пішки), з 1 грудня підлягають 14-денному карантину, якщо вони не відповідають жодній із наступних умов:

- пройшли повний курс вакцинації, і минуло 14 днів після отримання останньої дози вакцини (рахуючи від дня, наступного за днем щеплення), і проходження вакцинації підтверджено цифровим сертифікатом COVID ЄС або іншим документом польською або англійською мовою, що підтверджує щеплення вакциною, дозволеною в Європейському Союзі,

- є дітьми до 12 років, які подорожують під опікою дорослих, щеплених проти COVID-19,

- були заражені вірусом SARS-CoV-2 (одужали) не раніше ніж за 6 місяців до дня перетину кордону Польщі. Такі особи повинні пред’явити документ, що підтверджує факт захворювання, польською або англійською мовою, наприклад, європейський цифровий сертифікат COVID,

підпадають під інші винятки, перелічені в § 3 Розпорядження Ради Міністрів від 6 травня 2021 року про встановлення певних обмежень, вимог та заборон у зв’язку з епідемією,

Мандрівники, які потрапили на карантин у Польщі, не раніше 8-го дня, рахуючи від наступного дня після перетину кордону, зможуть пройти тест, негативний результат якого звільнить їх від карантину. (При обчисленні 7-денного карантинного періоду, після якого – на восьмий день – можна провести діагностичний тест, не враховується день перетину кордону Республіки Польща).

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

Польща відкрила кордон для всіх громадян України

Умови в'зду українців в Польщу з 9 вересня

dailylviv.com

До теми

21:22 19 січня 2022 р.

Львівщина опинилась у помаранчевій зоні

Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС, яке ініціював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА у зв’язку з поширенням на території області коронавірусної інфекції.

Рубрика: Ситуації

20:26 19 січня 2022 р.

Тисячі українських перевізників, що здійснювали рейси до 12 країн ЄС, зупинили роботу

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників вийде на мирну акцію протесту до Посольства Республіки Польща з вимогою не порушувати права українських перевізників через зменшення квоти дозволів на міжнародні перевезення.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу