Польща відкрила кордон для всіх громадян України

12:46 9 вересня 2021 р.

Для перетину польського кордону треба мати міжнародний сертифікат щеплення від коронавірусу або час і місце у Польщі, щоб відбути там 10-денний карантин.

Прикордонна служба Республіки Польща сьогодні оприлюднила нове роз'яснення щодо правил в'їзду іноземців до Польщі, пише Dailylviv.com

МЗС України, Посольство України у Республіці Польща і Державна прикордонна служба України поки що ніяк не відреагували на цю інформацію. Мабуть, ще не читали.

Цю функцію замість державних посадовців України найбільш оперативно виконує у соціальній мережі громадянин Польщі Томаш Баарт-Бартецкі: "Польща відкрила кордон для туристів, громадян України! Постанова MSWiA Dz.U 2021, poz. 1654".

На офіційному сайті Держприкордонслужби України інформація про те, де можна перетнути кордон України, датована ще червнем 2021 року. 

Нагадаємо, що на початку березня цього року до Польщі не впускали всіх пасажирів автобусу з України, якщо бодай один має позитивний тест на COVID-19.

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу