На Запорізьку АЕС завезли російські Гради і розмістили біля сховища ядерного палива

13:33 8 грудня 2022 р.

Фото до новини

На територію захопленої Запорізької атомної електростанції росіяни вчора завезли кілька реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) «Град».

Про це інформує Енергоатом, пише Dailylviv.com.

За повідомленням компанії, цю зброю загарбники розмістили біля енергоблока № 6, безпосередньо поруч і територією станційного сухого сховища відпрацьованого ядерного палива, де раніше будували деякі «захисні споруди» в таємному режимі, порушуючи всі умови з організації ядерної та радіаційної безпеки.

"Найбільш вірогідна провокація, що готується, – обстріли протилежного берегу Дніпра, зокрема міст Нікополь та Марганець, цими установками «Град» безпосередньо з майданчику ЗАЕС, користуючись «прикриттям» енергоблоків та сховища відпрацьованого ядерного палива.

Весь світ розуміє кричущі порушення всіх норм і вимог ядерної та радіаційної безпеки роботи АЕС, яку загарбники використовують для військових цілей. Із самого початку агресії вони розміщують там особовий склад, військову техніку, зброю і вибухівку; замінували територію станції та під'їзні шляхи до неї", - йдеться в повідомленні.

Потужні вибухи на території Запорізької атомної електростанції, - МАГАТЕ

Спочатку росіяни викрали директора ЗАЕС, а тепер обстрілюють станцію

Росія перепід'єднує ЗАЕС до окупованих нею територій України

Запорізьку АЕС знову приєднали до енергомережі України

Російська армія замінувала енергоблоки Запорізької атомної електростанції, - розвідка

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів