На вулиці Кн. Романа у Львові демонтували габаритну МАФ

19:20 19 жовтня 2021 р.

Фото до новини

На вул. Князя Романа, 38 демонтували кіоск, який був вилучений із комплексної схеми ухвалою ЛМР від 26 грудня 2019 року. Павільйон добровільно демонтував власник.

Також зараз тривають перемовини із власниками ще двох кіосків, які також вилучені з комплексної схеми.

Про це інформує департамент містобудування ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Павільйон за адресою вул. Князя Романа,38 уже кілька років стояв без діла. Його було вилучено із комплексної схеми ще ухвалою ЛМР від 26 грудня 2019 року. Власник подавав звернення, щоб тимчасову споруду повернули у комплексну схему, але робоча група відхилила його. І причини такого рішення очевидні: у кіоску тривалий час не провадилась підприємницька діяльність. Натомість габаритна споруда займала добру частину громадського простору.

Цього разу, на щастя, обійшлось без інцидентів. Власник з розумінням поставився до рішення міської ради і самостійно розібрав павільйон – чим зекономив час і нерви і собі, і виконавчим службам. Дякуємо йому за таку позицію», - розповіли у департаменті містобудування.

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», зараз тривають перемовини із власниками ще двох кіосків, які було вилучено з комплексної схеми. Власникам споруд дали час, щоб самостійно забрати їх з вулиці. Якщо вони цього не зроблять, павільйони демонтує управління. Тоді усі витрати, пов’язані із демонтажем, зберіганням споруди та відновленням благоустрою на території, де стояв кіоск, буде покладено на власника.

 

У Львові демонтують сім МАФів. Адреси (відео)

У Львові більшості МАФів дозволили працювати. Меншість обурилась і хоче палити шини

У Львові демонтують МАФ біля лікарні швидкої допомоги. Перенесуть в інше місце

У Львові власник МАФа напав на Муніципальну варту

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини