Районні адміністрації перевірять мафи у Львові

21:56 29 січня 2020 р.

Сьогодні на апаратній нараді в ЛМР усім районним адміністраціям дали доручення обстежити МАФи на території Львова. Відтак, місто вживатиме заходи щодо тимчасових споруд, які не мають дозволу на функціонування та не включені до комплексної схеми розміщення.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Я би хотів звернутись до всіх голів районних адміністрацій та нагадати, що у нас у місті діє ухвала про тимчасові споруди. Там визначений вичерпний перелік тимчасових споруд, які будуть продовжувати функціонувати та здійснювати свою діяльність. Зі всіма іншими ми маємо попрощатись. В ухвалі чітко визначена процедура демонтажу. Це є адміністративна процедура і, я вважаю, що нам потрібно готуватись до її застосування.

Прохання до голів адміністрацій, на доручення міського голови, провести інвентаризацію по кожному району і чітко визначити ті тимчасові споруди, які зараз є поза правовим полем. І потім ми почнемо діяти у контексті демонтажу", — зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

З переліком тимчасових споруд, які мають дозвіл на діяльність у місті, можна ознайомитись у додатку до ухвали «Про здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова» (від 26.12.2019) за посиланням: https://bit.ly/2Rzwjb8.

Нагадаємо, наприкінці минулого року на доручення міського голови було створено комісію щодо тимчасових споруд, яка регулюватиме діяльність МАФів.


dailylviv.com

До теми

17:50 21 жовтня 2021 р.

Львів готовий до зими: дороги посипатимуть сіллю, пішохідну зону - реагентами,- мерія

Цього року для прибирання доріг від снігу буде залучено 137 одиниць комунальної техніки, а також укладено угоди для додаткового залучення ще 107 одиниць приватної техніки. Снігоприбиральна техніка готова до роботи, протиожеледні матеріали закуплені.

Рубрика: Ситуації

19:56 20 жовтня 2021 р.

Відзавтра вступають в дію нові правила міжобласних пасажирських перевезень

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення громадським транспортом будуть можливі лише для пасажирів із документом про щеплення або чинним негативним тестом на COVID-19.

Рубрика: Ситуації

17:06 20 жовтня 2021 р.

Пожежа в автосалоні Ніко-Захід: згорів Mitsubishi Pajero (відео)

20 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у Львові на вул. Липинського, 50б в приміщенні гаражу автосалону. За цією адресою розташована фірма Ніко-Захід, яка є офіційним дилером Mitsubishi у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу