У Львівській міськраді вирішили регулювати діяльність МАФів

14:48 26 грудня 2019 р.

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території міста Львова», що регулюватиме діяльність наявних у місті тимчасових споруд.

Про це повідомили в четвер, 26 грудня, у Львівській міськраді. Заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач розповів, що комісія, яка була створена за розпорядженням міського голови, стосовно продовження діяльності тимчасових споруд на території Львова, обрала доволі ліберальний підхід стосовно підприємців, які працюють в тимчасових спорудах. Фактично, близько 90% всіх наявних на сьогоднішній день тимчасових споруд зберігаються у наступній комплексній схемі, а які вилучають, роблять це із об’єктивних причин.

Зокрема, часто не було переоформлено належним чином документи, тому ухвала ЛМР прямо забороняє продовжувати їх функціонування. Так само були окремі об’єкти, де було виявлено суттєву невідповідність площі споруди фактичної та тієї, що є у документах.
Водночас від комісії скерували звернення та запити до районних адміністрацій з проханням надати інформацію по тим тимчасовим спорудам, де в основному здійснюється торгівля алкоголем, де провадиться кредитна діяльність та є наявні ломбарди чи лотереї.

Любомир Зубач наголосив: «Серед тих, які не ввійшли до списку, є МАФи, де є вказаною діяльність на 100% продаж алкоголю. Йдеться про ті тимчасові споруди, де основним видом діяльності є торгівля алкогольними напоями. В цьому проєкті ухвали передбачаємо норму, що в наступні роки при виявлені тимчасових споруд із основним видом діяльності торгівлею алкогольними напоями це ставатиме підставою для автоматичного вилучення з комплексної схеми».

На вимогу депутатів термін дії договору для підприємців було збільшено до трьох років. За відповідну ухвалу проголосувало 44 депутати.

Як інформував «Щоденний Львів», 27 серпня виникла пожежа в МАФі на перехресті вулиць Стрийської й Наукової.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу