Влада Львова демонтує МАФи. Вибірково

17:50 26 серпня 2020 р.

Сьогодні, 26 серпня, на апаратній нараді голови районних адміністрацій прозвітували про демонтаж тимчасових споруд, що не увійшли до комплексної схеми міста.

Цьогоріч у районі демонтували 3 тимчасові споруди, ще 20 - не увійшли до комплексної схеми та підлягають демонтажу, повідомили у Галицькій РА, інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Натомість у Франківському районі вже демонтували 15 МАФів, а також триває демонтаж ще однієї споруди.

У Шевченківському районі планують демонтувати 3 тимчасових споруди, які не потрапили у перелік законних.

Як зазначили у РА, цього року у Залізничному районі демонтували 7 МАФів. У планах — демонтувати ще 20 незаконних тимчасових споруд.

У Личаківському районі демонтували 6 МАФів, з яких 4 — власники забрали добровільно. Загалом у районі планують демонтувати 15 тимчасових споруд.

Також у Сихівському районі 9 МАФів демонтували від початку року. Проекти рішень про демонтаж ще 3 тимчасових споруд планують подати на розгляд виконавчого комітету вже найближчим часом. А загалом у Сихівському районі потрібно демонтувати ще 32 незаконних МАФи.

Нагадаємо, загалом у місті планують демонтувати близько 300 тимчасових споруд, які не потрапили у перелік законних. Йдеться передусім про ті, які торгують алкоголем, не мають відповідних документів або ж займають більшу площу, ніж дозволено.


dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу