У Львові демонтують МАФ біля лікарні швидкої допомоги. Перенесуть в інше місце

13:55 9 серпня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні, 9 серпня, на засіданні виконавчого комітету розглянули та прийняли рішення «Про забезпечення благоустрою території навколо Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова», яке передбачає демонтаж тимчасової споруди, що на вул. Миколайчука, 9.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Йдеться про демонтаж за згодою власника тимчасової споруди на вул. Миколайчука, 9. В нас тривають судові спори. Сьогодні буде запропоновано підписати мирову угоду і провести добровільний демонтаж. Це необхідно лікарні для належного розвитку її території», - доповіла директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Також рішення передбачає доручення управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування підготувати проект ухвали міської ради, яким передбачити включення до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові тимчасової споруди ТзОВ “Тіна ЛТД“ зі зміною адреси її розміщення із земельної ділянки на вул. І. Миколайчука, 9 на альтернативну ділянку за адресою: вул. І. Миколайчука, 16 – вул. Очеретяна, 35-А.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини