У Львові демонтують МАФ біля лікарні швидкої допомоги. Перенесуть в інше місце

13:55 9 серпня 2021 р.

Сьогодні, 9 серпня, на засіданні виконавчого комітету розглянули та прийняли рішення «Про забезпечення благоустрою території навколо Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова», яке передбачає демонтаж тимчасової споруди, що на вул. Миколайчука, 9.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Йдеться про демонтаж за згодою власника тимчасової споруди на вул. Миколайчука, 9. В нас тривають судові спори. Сьогодні буде запропоновано підписати мирову угоду і провести добровільний демонтаж. Це необхідно лікарні для належного розвитку її території», - доповіла директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Також рішення передбачає доручення управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування підготувати проект ухвали міської ради, яким передбачити включення до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові тимчасової споруди ТзОВ “Тіна ЛТД“ зі зміною адреси її розміщення із земельної ділянки на вул. І. Миколайчука, 9 на альтернативну ділянку за адресою: вул. І. Миколайчука, 16 – вул. Очеретяна, 35-А.


dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу