Демонтаж МАФів у Львові призупинять: вивчатимуть ситуацію по кожному об'єкту

20:23 29 вересня 2020 р.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий провів робочу зустріч з представниками власників МАФів, які вилучені з комплексної схеми, відповідно до ухвали сесії ЛМР. За пропозицією мера, буде підготовлено доручення керівникам районів про призупинення демонтажу тимчасових споруд, за винятком тих, про демонтаж яких є рішення виконавчого комітету.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Далі кожну ситуацію розглядають індивідуально, поспілкуються з громадою щодо доцільності роботи конкретних МАФів та напрацюють загальне рішення, яке винесуть на розгляд сесії.

«Зараз ми виконуємо ухвалу сесії Львівської міської ради, якою було передбачено включення в комплексну схему сумлінних підприємців, і їм термін роботи продовжено на три роки — це 1300 МАФів. Відповідно більшість підприємців має можливість нормально працювати. Однак, цією ж ухвалою було вилучено з комплексної схеми 200 споруд. Ще 40 було вилучено раніше», — пояснив Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

«Пропоную в цьому процесі взяти паузу. Я підпишу доручення на керівників районів про призупинення демонтажу МАФів, які мають бути вилучені. Ми повинні бути дуже і дуже уважними. Роботу кожного МАФу буде розглянуто персоніфіковано. По роботі кожного МАФу проведемо зустрічі з власниками та з громадою, і хай мешканці скажуть, чи потрібен їм цей МАФ, чи, навпаки, у ньому продають алкоголь, продають гральні лотереї чи інше, що заборонено законом.

Після цього напрацюємо загальне рішення, яке буде винесено на розгляд сесії", — запропонував мер Львова Андрій Садовий.

Присутні на зустрічі підприємці підтримали пропозицію мера.

Як зауважив Любомир Зубач, робоча група, яка займається питанням МАФів, вже підготувала проект ухвали і пропонує повернути у комплексну схему близько 20 тимчасових споруд.

Нагадаємо, у Львові більшості МАФів дозволили працювати. Меншість обурилась і хоче палити шини.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу