На вул. Тракт Глинянський облаштували нову зупинку громадського транспорту: для кого призначена

17:56 11 липня 2022 р.

Фото до новини

На вул. Тракт Глинянський, 81, поблизу містечка для вагітних переселенок, облаштували вуличну інфраструктуру.

Як зазначили в Личаківській районній адміністрації, тут збудували тротуар, облаштували зупинку громадського транспорту з павільйоном, встановили необхідні дорожні знаки та нанесли дорожню розмітку. Користуватися зупинкою будуть і місцеві мешканці, оскільки ту, яка була розташована на перехресті вулиць Тракт Глинянський – Богданівська, ліквідували, пише Dailylviv.com.

«Новозбудований тротуар веде від вул. Над Джерелом до нової зупинки на вул. Тракт Глинянський. Довжина хідника - 370 м, ширина – 1,5 м. І, задля зручності і безпеки пішоходів, зокрема мам з візочками та людей з обмеженими можливостями, тут влаштували пониження тротуарів та встановили тактильну плитку. Також заплановано постелити другий шар асфальту на вул.Над Джерелом вздовж будиночків, протяжністю близько 350м», - розповіли у Личаківській районній адміністрації.

Рішення щодо встановлення нової зупинки громадського транспорту на вул. Тракт Глинянський було прийнято на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху.

Роботи з облаштування будиночків та благоустрою – на завершальній стадії. Вже найближчим часом тут мають поселитися перші мешканки.

Нагадаємо, будинки для вагітних переселенок, які знайшли тимчасовий прихисток у Львові, зводять за проєктом львівських архітекторів. Загальна площа двох будинків – понад тисячу квадратних метрів. У кожному - будуть створені всі необхідні умови для комфортного проживання вагітних жінок, які мають статус ВПО. Роботи фінансує Товариство Червоного Хреста.

На вулиці Тракт Глинянський збудують приватну школу з двоповерховим басейном - ЛМР

У Львові розпочали спорудження дерев'яних будинків для вагітних жінок: де знайшли ділянку (відео)

Садовий уже дає землю під будівництво житла для біженців

Мерія Львова хоче будувати швидкі котеджні містечка за німецькими і турецькими технологіями

У Львові встановлюють модульні містечка, одержані з Польщі

У львівському модульному містечку відбулося перше весілля

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів