Командувач повідомляє про два наступи вздовж лінії фронту на сході

19:37 4 червня 2023 р.

Фото до новини

Очільник Сухопутних військ України зазначив, що війська України здобули дві невеликі перемоги на лінії фронту з Росією в спірних областях Донецької та Луганської областей.

Командувач Олександр Сирський написав на офіційному сайті армії, що українські сили просунулися на 400 метрів ближче до міста Сватове Луганської області, пише Dailylviv.com.

Сватове розташоване вздовж ключових російських шляхів постачання, тому будь-яке можливе повторне захоплення міста матиме важливі стратегічні наслідки.

У той час як лінія фронту місяцями була нерухомою, бойові дії на півночі Донецька та в окремих частинах Луганська "тривають майже цілодобово", сказав Сирський.

Сирський зазначив, що Росія почала нові наступальні дії в кількох точках Луганської області та на півночі Донецької області, частково використовуючи колишніх в'язнів, які пройшли спеціальну підготовку до штурмових дій.

"Ворог, посиливши свої угруповання штурмовими загонами «Шторм Z», які складаються з вʼязнів, підготовлених для штурмових дій в спеціальних таборах, перейшов до ведення наступальних дій в районах Максютівка, Новоселівське, Куземівка, Макіївка, Белогорівка, Спірне, намагаючись прорвати оборону наших військ і розвинути наступ",- сказав командувач.

Хоча підкріплення російських військ забезпечило їхнім силам чисельну перевагу, Сирський припустив, що переважна спритність України дає Києву перевагу на полі бою.

«Навіть чисельна перевага не допомагає ворогу», — сказав він.

Сирський також повідомив про успішні дії військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади, які щоденно, крок за кроком, грамотними тактичними діями звільнили значну ділянку території в районі Іванівського лісу.

Російський добровольчий корпус викликав на перемовини губернатора Білгородщини

Звільнити Придністров'я від російських окупантів запропонував журналіст

Російська БМП-3 може наздогнати шведську БМП CV90, але одразу пошкодує про це

За тиждень СОУ збили 76 ворожих ракет і 182 БпЛА

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів