Депутат зі Львова проїде на велосипеді 4 тис км до Іспанії - збиратиме кошти для військових

14:53 23 вересня 2022 р.

Фото до новини

Зі Львова до Іспанії: Микола Іщук проїде відомий паломницький «Шлях Якова».

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Упродовж жовтня депутат Львівської обласної ради Микола Іщук проїде на велосипеді відомий у цілому світі паломницький «Шлях святого Якова». Мета – зібрати кошти на лікування, реабілітацію та протезування українських захисників та захисниць.

Розпочнеться подорож зі Львова, далі чоловік проїде через кілька польських міст. Кінцевою точкою «Шляху Якова» стане іспанське місто Сантьяго-де-Компостела. Відстань становить понад 4000 кілометрів.

Паломницький шлях депутат проїде за підтримки Львівської обласної військової адміністрації, обласної ради, БФ «Із янголом на плечі» та львівського госпіталю, на базі якого відбувається лікування та реабілітація українських військовослужбовців.

«Сьогодні Україна воює не лише за власне майбутнє, а й за майбутнє усіх європейських держав та їхніх цінностей. Європа і дім кожного європейця – це не десь далеко, куди ми можемо зручно доїхати лише автомобілем, а настільки близько, що за короткий період часу можна пройти пішки чи проїхати велосипедом. Окрім збору коштів, цей шлях матиме символічне значення – показати європейцям, що у них спільні з українцями цінності, висловити вдячність за підтримку в нашій боротьбі, наголосити, що перемога України – це наше спільне завдання. Буду закликати людей до благодійності в молитві на шляху паломника», – розповів Микола Іщук.

Готується до подолання «Шляху Якова» депутат уже три місяці. Каже, спершу долав на велосипеді до 20 кілометрів за раз. Завдяки щоденним тренуванням, уже вдається подужати понад 50 кілометрів на день.

Нагадаємо, «Шлях святого Якова» – це паломницька дорога до могили апостола Якова в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела. Цей шлях входить до числа пам’яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

103-тя бригада подякувала всім волонтерам і меценатам та порадила, як знезброїти шахраїв

500 тис грн на екскаватор для ЗСУ: ярмарок у Стрию зібрав кошти

Львівська капела зібрала нові кошти для ЗСУ

На Львівщині розробили військовий багі Мамай для фронту. Замовлено першу партію (2 відео)

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини