Вулицями Жешува найшвидше пробіг українець, а його дружина фінішувала другою

22:47 11 квітня 2022 р.

Змагання з напівмарафонської дистанції відбулися у польському місті минуломи вихідними.

Як пoвідoмляє Yavp.plпише Dailylviv.com, 21-кілометровий вуличний забіг у Жешуві (Półmaraton Rzeszowski) серед чоловіків виграв громадяни України Богдан Семенович.

Напівмарафонську дистанцію він подолав за 1 год 6 хв 12 сек. Cвого найближчого переслідувача, поляка Даміана Кабата, українець випередив на 21 секунду. Третім з відставанням в 26 секунд став ще один поляк Патрик Павловскі. А от серед жінок другою фінішувала українка Наталія Семенович. Вона показала час 1 год 19 хв 12 сек, що лише на 19 секунд менше від переможниці Єви Ягельської.

А українець Микола Мевша став другим у марафонському забігу у місті Дембно (Maraton Dębno), який також відбувся минулими вихідними. Дистанцію в 42 км і 195 м він подолав за 2 год 17 хв 49 сек. Переможець, кенієць Куева Мутуку показав час 2 год 16 хв 37 сек.

Нагадаємо, що у вересні минулого року подружня пара Наталія і Богдан Семеновичі виграли півмарафон у Вільнюсі, а у жовтні - в Софії.

Польща прийняла більше біженців з України, ніж їх прибуло до всього ЄС у 2015 році