Львів зіграв з Динамо вдома так само як у лютому

22:13 16 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Після цієї перемоги "Динамо" набрало 29 очок та знову очолило турнірну таблицю, а "Львів" зі 6 очками залишився на тринадцятому місці.

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур. На стадіоні "Арена Львів" господарі поля ФК "Львів" приймали київське "Динамо", яке готується до матчу у Лізі чемпіонів проти "Барселони", пише Dailylviv.com.

«Львів» - «Динамо» Київ - 1:4

Голи: Чир'як (36, пенальті) - Буяльський (38), Циганков (45+1), Гармаш (58, 83)

«Львів»: Костик, Лека, Якимець, Брікнер, Чир'як (Сорокін, 80), Політило (Шина, 46; Крушинський, 76), Ернест, Грисьо (Ременяк, 61), Зозуля, Довгий, Нич (Альваро, 46).

«Динамо»: Бущан, Миколенко (Караваєв, 46), Сирота (Шабанов, 74), Кендзьора, Тимчик, Шепелєв, Андрієвський, Де Пена (Вітіньо, 46), Циганков (Вербич, 74), Буяльський, Супряга (Гармаш, 41).

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)

Стадіон «Арена Львів» (Львів)

За 10 хвилин до кінця першого тайму "Львів" одержав право на пробиття пенальті через гру рукою Миколенка в штрафному. Львів'янин Чір'як впевнено реалізував пенальті - 1:0.

Та вже через 2 хвилини гості зрівняли рахунок. Динамівець Буяльський влучно пробив у кут воріт після передачі Миколенка - 1:1. А на останніх хвилинах першого тайму Циганков влучив у ближню дев'ятку і вивів киян вперед у рахунку -1:2. У другому таймі двічі відзначився Гармаш, який вийшов на поле замість Супряги на 41-й хвилині гри. Спочатку Гармаш першим зреагував на рикошет у карному майданчику львів'ян - 1:3, а на 83-й хвилині дальнім ударом (не без допомоги рикошету) зробив рахунок розгромним - 1:4.

Нагадаємо, що донині останній матч на полі "Львова" з "Динамо" відбувся 28.02.2021 у 16-му турі чемпіонату України-2020/2021. Тоді "Львів" програв удома "Динамо" так само – 1:4.

Сьогодні Львів мріє про другу домашню перемогу над столичним Динамо

1 червня 2022 року на Арені Львів відбудеться фінальна гра Шкільної ліги Львівщини