130 тисяч марок до зимової Олімпіади в Пекіні випустила Укрпошта

16:17 23 січня 2022 р.

Укрпошта ввела в обіг поштову марку, присвячену XXIV Зимовим Олімпійським іграм 2022, які пройдуть з 4 до 20 лютого в Пекіні.

Урочиста церемонія спецпогашення марки штемпелем «Перший день» відбулася 23 січня під час урочистих проводів олімпійської збірної команди України до Китаю.

Дизайн поштової марки та штемпеля «Перший день» розробила Марія Куц, яка також була автором попередньої олімпійської марки, присвяченої ХХХІІ Літнім Олімпійським іграм-2020. Про це Dailylviv.com повідомила Укрпошта.

На поштовій марці поєднано елементи традиційної культури Китаю та піктограми окремих зимових видів спорту, які за стилем нагадують китайські ієрогліфи. В центрі композиції – зображення дракона, який вважається втіленням сили та розуму і є символом Китаю. На тулубі розміщено цифри 2022 – рік проведення зимових Олімпійських ігор. Завершує композицію емблема Національного олімпійського комітету України. Тло марки блакитне, що асоціюється з кольором зими, символізуючи чистоту криги і снігу, колір також уособлює мрії та майбутнє.

Марка випущена тиражем 130 тисяч примірників, її номінал F (еквівалент 23 грн), що відповідає тарифу на пересилання непріоритетного рекомендованого листа масою до 50 г у межах України.

Випуск поштової марки – традиційний атрибут Ігор. З часу проголошення Незалежності України, напередодні кожних літніх та зимових мультиспортивних стартів чотириріччя, Укрпошта у співпраці з Національним олімпійським комітетом України випускає поштові марки.
Марку, присвячену Олімпіаді в Пекіні, можна придбати у відділеннях Укрпошти.

Довідково.

XXIV Зимові Олімпійські ігри 2022 пройдуть у Пекіні з 4 до 20 лютого. На Іграх 2022 року будуть проводитися змагання з 15 дисциплін з 7 видів спорту: біатлону, бобслею (включаючи скелетон), керлінгу, хокею з шайбою, санного спорту, ковзанярських видів спорту (включаючи фігурне катання, шорт-трек і ковзанярський спорт) та лижних видів (включаючи гірські лижі, лижні перегони, фрістайл, лижне двоборство, стрибки з трампліна та сноубордингу).

Близько 3 тисяч атлетів з усього світу розіграють 109 комплектів нагород у 15 видах програми.

Україну представлятимуть 45 олімпійців у 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку. Це на 12 атлетів більше, ніж на попередніх зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані-2018.

Четверо санкарів представлять Львівщину на XXIV зимових Іграх у Пекіні

Нардеп-слуга народу у Токіо поклав усіх на лопатки, - вітання зі Львова

Для львівських спортсменів-олімпійців у Львові припасли 3,6 млн грн. Дадуть менше

У Токіо на Олімпіаді змагатимуться вісім львів'ян

 

 

 

dailylviv.com

Львів'янка за допомогою подруги-акушерки купила «своєму» сину третю дитину

РФ знищила нафтопереробний завод в Україні

Сіяв коноплі, розповсюджував канабіс

У ТРЦ невідомі влаштували стрілянину, є поранений

Мілевський розповів, як втік від ТЦК

Зеленський прибув у львівський ліцей імені Героїв Крут (відео)

Трамп скасував захист для дітей Байдена

Наземний громадський транспорт в Києві буде працювати під час повітряних тривог

Підтримка американцями посилення ролі США в Україні зросла до 46%

На Львівщині судять двох митників

Завтра на Львівщині повітря прогріється до 10° тепла.

Львівські спортсмени – переможці міжнародного турніру з вільної боротьби

На Львівщині викрили торговця зброєю та боєприпасами

Заробляли на пацієнтах двічі. На Львівщині судитимуть двох лікарів та бухгалтера

Зеленський у Львові 18 березня (відео)

Агафії - 100 років, Дарії та Євдокії - 102. Львів вітає довгожительок

У Львові на місці колишньої незаконної багатоповерхівки постане затишний громадський простір

Помер 12-річний хлопчик, який виліз на електричку

До Львова приїхали поважні гості. Затримка в русі трамваїв (відео)

У Великий піст вкрав у священника сало

Львів отримав вже 8 з 11 бернських трамваїв

Львівських школярів платоспроможних батьків кличуть на «Весняні канікули в Гаю»

У Львові у стані середньої важкості госпіталізували двох вчаділих підлітків

На Львівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней

У Львові водій Volkswagen заднім ходом збив пенсіонерку

На подвір'я школи впали уламки шахеда. Наслідки

ППО не знищила 10 зі 137 шахедів, які запустила рф

Ми мали змусити Україну вчинити правильно, – Трамп про cуперечку з Зеленським

Анатолій Родзевич, Ілля Михайленко, Михайло Рачкевич, Ярослав Рак, Дмитро Ростовцев, Юрій Малоїд загинули за Україну

Угорщина продовжує блокувати початок переговорів про членство України в ЄС

На кордоні зупинили незаконне переміщення медичних препаратів

У Львові відкриють Центр допомоги українцям, які зазнали тортур на війні

Масштабна пожежа в Дніпрі. БпЛА влучив у важливий об'єкт

Стало відомо, які суми податків сплатила громада Зашкова в бюджет Львова, і скільки місто витратило на це село

На місці самобуду, який знесли у Львові, облаштовують громадський простір

Клініки та лікарні Німеччини готують до війни

Ходили через дорогу на заборонний сигнал. Біля автовокзалу у Львові змінили режим роботи світлофорів

Доброволець, молодший сержант Дмитро Ростовцев виконував завдання в гарячих точках Донеччини та Харківщині. Львів у скорботі

Троє парафехтувальників зі Львівщини - володарі Кубку світу

Трамп і путін проведуть телефонну розмову у вівторок про припинення вогню в Україні