У Львові створять дитячо-юнацьку школу зимових видів спорту | Новини Львова

У Львові створять дитячо-юнацьку школу зимових видів спорту

15:00 23 січня 2020 р.

  • 0


Фото: kolomyia.today

У четвер, 23 січня, на пленарному засіданні ухвалили створити комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа зимових видів спорту Львова».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що за відповідне рішення на сьогоднішній сесії ЛМР проголосували 51 депутат. Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа зимових видів спорту Львова» буде структурним підрозділом управління спорту департаменту гуманітарної політики.

Дитячо-юнацька спортивна школа зимових видів спорту буде включати відділення зимових видів спорту – відділення фігурного катання, санного спорту, лижних гонок, гірськолижного спорту та сноубордингу, й здійснюватиме навчально-виховну, фізкультурно-оздоровчу, організаційно-методичну, навчально-тренувальну та спортивну роботу з учнями-спортсменами та спортсменами-професіоналами із зимових видів спорту.

Як інформував «Щоденний Львів», на пленарному засіданні ЛМР погодили створення комунальної установи «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу