У Львові створять центр соціальної підтримки дітей та сімей

14:40 23 січня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: ukrinform.ua

У четвер, 23 січня, на пленарному засіданні ЛМР погодили створення комунальної установи «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні».

Про це повідомили в четвер, 23 січня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли, що в центрі «Рідні» пропонується відкрити відділення термінового влаштування з цілодобовим перебуванням дітей,  а також відділення «Служба підтримки сім’ї» денного перебування дітей та сімей.

Начальник управління служби у справах дітей Львівської міської ради зазначив Ростислав Тимків, що у підпорядкуванні міської ради немає закладу, де можна терміново влаштувати дітей.

Ростислав Тимків поінформував також: «Є притулок для дітей, підпорядкований обласній держадміністрації, який має реформуватись і є будинок дитини. Всі ці заклади у майбутньому будуть  реформувати. Створивши цей центр, ми матимемо альтернативну установу для дітей міста. У ньому зможуть перебувати діти віком до 18 років на термін до дев’яти місяців. Але найголовніше там буде персонал, який працюватиме у кризових ситуаціях не лише з дітьми, а й з батьками».

Депутатка ЛМР Оксана Рубай зауважила: «Над цією ідеєю у Львові працювали кілька років. Це дуже необхідна річ для сімей, які потрапляють в кризові ситуації. До прикладу, ми стикались з ситуацією, коли ставалась пожежа в будинку і сім’я залишалась без даху над головою. Ці люди потребують тимчасового проживання і психологічної підтримки в такі моменти. Також буває насильство в сім’ї, конфліктні ситуації. В таких випадках шукали готелі, в яких поселяли людей, але це займає певний час і є неефективне». 

Відповідно до ухвали, уповноваженим органом комунальної установи «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні» визначено управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики. Управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики зобов’язане затвердити Положення про комунальну установу «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні».

Як інформував «ЩЛ», у ЛМР опублікували «Порядок денний засідання сесії Львівської міської ради».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу