На Львівщині ліквідували за місяць 407 стихійних сміттєзвалищ

17:20 11 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У суботу, 16 квітня, відбудеться загальнообласна весняна толока.

«Під час місячника з благоустрою ліквідували понад 400 стихійних сміттєзвалищ», – повідомили сьогодні, 11 квітня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«На Львівщині в межах місячника з благоустрою впорядкували понад 565 га парків, скверів, алей, висадили понад 53 тисяч дерев та 10 тисяч кущів, створили нові квітники та газони площею понад 18 га. Про це інформує департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Окрім того, відповідні служби ліквідували 407 стихійних сміттєзвалищ, упорядкували 931 кладовище, очистили понад 531 км берегів водойм від сміття та розчистили 246 джерел. Слід додати, що в акції з озеленення та благоустрою взяли участь понад 90 тисяч осіб.

Нагадуємо також, що на Львівщині у суботу, 16 квітня, відбудеться загальнообласна весняна толока, під час якої усі небайдужі висаджуватимуть дерева та квітники, впорядковуватимуть території населених пунктів, парків і скверів, розчищатимуть від сміття водойми та придорожні автомобільні дороги. Небайдужих до природного довкілля мешканців Львівщини запрошуємо долучитися до весняної толоки».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів