ЗСУ контролюють територію поблизу тимчасово окупованого півострова Крим, - Генштаб

23:11 17 листопада 2022 р.

Фото до новини

Українські військовослужбовці вийшли на узбережжя річки Дніпро, що дозволяє контролювати територію, наближену до тимчасово окупованого півострова Крим.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов, пише Dailylviv.com.

"Наші військовослужбовці дійсно вийшли на узбережжя річки Дніпро, що нам дозволяє контролювати територію, наближену до тимчасово окупованого півострова Крим. Воїни-артилеристи і взагалі військовослужбовці Збройних Сил України роблять все можливе, щоб уражати противника на максимальній дальності досягнення нашої зброї",- наголосив Громов.

За словами бригадного генерала, противник після відступу з правобережної частини Херсонської області відновлює свої війська і перекидає боєздатні підрозділи на інші напрямки. Для ворога вкрай важливо встановити контроль над Донецькою областю.

"Ми не виключаємо, що противник може наростити свої зусилля і на Запорізькому та Луганському напрямку. Якщо далі брати його амбіційні плани, він може спробувати проводити наступальні дії з території Білорусі через Чернігівську та Сумську області. Але це все — в його планах, і вже було в нашій історії. Ми гідно давали відсіч. На цей час противник дійсно перекидає свої війська на деякі напрямки, але і ми вживаємо відповідних заходів",- зазначив Громов.

У Європарламенті готовий проєт резолюції, яка визнає Росію терористичною державою: що в документі

Понад 10 мільйонів українців на цей час - без електрики, - Зеленський

Литовці купили для України морський безпілотник і назвали його PEACE Дец

Ракетний удар по Дніпру: постраждало 23 людини, пошкоджені 14 багатоповерхівок і підприємство

У Херсоні в катівнях російські військові фільмували жорстокі тортури людей, - омбудсмен

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів