Битва за Херсон: росіяни будують траншеї навіть на узбережжі Чорного моря

12:29 6 листопада 2022 р.

Фото до новини

Росія готується втратити місто Херсон і весь лівий берег Дніпра. Зараз вони готуються до оборони правого берега річки.

Про це пише OSINT-журналіст Бенджамін Піттер, який дослідив супутникові знімки. Зараз росіяни будують три лінії траншей і дотів на правому березі Дніпра, повідомляє Dailylviv.com.

Ці оборонні позиції використовують природні та штучні бар’єри, такі як річка Дніпро та численні канали в Херсонській області.

"Як ви можете бачити на карті та на цьому супутниковому знімку, вони навіть будують траншеї на узбережжі Чорного моря!

Ці оборонні лінії складаються з траншей, підкріплених закопаними позиціями для бойових броньованих машин. Це зображення міста Гола Пристань. Подібні оборонні споруди можна знайти на всіх трьох лініях і на більшій частині правого берега Дніпра",- зазначає Бенджамін Піттер.

У Херсоні ЗСУ взяли під контроль усі переправи, - Резніков

З Херсону в Крим окупанти вивозять співробітників і майно банків та пенсійного фонду, - Генштаб

З Херсону до Криму на автомобілях втекли 13 російських військових зі зброєю і боєприпасами

Приватні охоронні компанії покидають Херсонщину і повертаються в Крим

Українська морська піхота впевнено просувається до Чорного моря - МО (відео)

Пентагон: український контрнаступ на Херсонщині дав обнадійливі сигнали

 

Як підсумовує Defense Express, армія РФ зараз створює три лінії оборони, перша з яких проходить вдовж Дніпра, інша на глибині 5-10 км від нього, а третя - на 20-25 км. Тобто такий собі "Атлантичний вал" Третього Рейху, який мав завадити висадці союзників. При цьому все це здійснюється без жодної "самореклами", на відміну від так званої "лінії Вагнера".

При цьому довжина ліній оборони складає близько 180-200 км, що потребує доволі значних зусиль та витрат на її створення.

"При цьому в проведення масштабної операції з форсування Дніпра ЗСУ після ліквідації плацдарму армії РФ у районі Херсону, попри все, не віриться через її складність та ресурсомісткість.

І в цьому випадку головний аспект полягає у тому, що облаштування такої лінії оборони на Херсонщині потребує створення не меншою за насиченістю лінії оборони й на лінії Василівка - Пологи - Благодатне - Новотроїцьке. 

У випадку, якщо аналогічні приготування зроблені й на цій 200-км ділянці, то можливо зробити вкрай обережне припущення, що Кремль розуміє реальні можливості свого наступального потенціалу та активно проводить "бетонування" своєї оборони. А головна мета - утримати контроль над вже окупованою територією та всіма силами зберегти "сухопутний коридор" до окупованого Криму на приблизно поточних позиціях",- припускає видання.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини