Вісім порад Генерального штабу ЗСУ для зупинки мехколон ворога

18:12 26 лютого 2022 р.

Фото до новини

Немає пального - немає техніки.

Генеральний штаб Збройних Сил України звернувся до цивільного наеслення, пише Dailylviv.com.

"ДПСУ, НПУ, НГУ, ЗСУ, СБУ та інші правоохоронні структури віддають за Вас і Україну свої життя, а ви зробіть так, як написано, щоб нам допомогти ПОБОРОТИ ЦЮ НЕЧИСТЬ!!!!

З метою недопущення просування ворога по нашій території!!!

1. Якщо побачили колону танків, після них обов'язково поїде колона бензовозів. Зробіть все необхідне, щоб вони не пройшли. Блокуйте дороги, валіть дерева, розтягуйте сітки з воріт, будь який спосіб підійде. Немає пального - немає техніки.

2. Якщо бачите, що колона зайшла в лісосмугу - валіть дерева, блокуйте також, не дайте їм вийти.

3. Якщо знаєте, що в лісі зупинився ворог, і впевнені на 100% що це ворог, не жалійте ліс, запаліть його...новий виросте на кістках окупанта!!!

4. У кого в наявності ЕКСКАВАТОРИ, обкопуйте населені пункти, щоб ворог не міг проїхати, не чекайте, що хтось зробить це за вас!

5. До уваги власників ЗБРОЇ З ОПТИЧНИМИ ПРИЦІЛАМИ, не обов'язково відкрито йти на ворога, стріляйте з відстані по колесах, це зупинить транспорт, далі - по обстановці.

6. Знімайте вказівники на місцевості, всі ви орієнтуєтесь, ворог - ні. Якщо запитують, де знаходимось - проявіть фантазію, ДЕЗІНФОРМУЙТЕ ворога.

7. Всі чули про мітки, які роблять диверсанти на будівлях, поблизу важливих об'єктів тощо. Засипайте землею, заливайте смолою, знищуйте будь-яким чином.

8. Якщо є інформація, що ворог на підході, паліть солому, шини у великих кількостях, чорний дим дезінформує, у ворога буде думка, що населений пункт вже обстріляний, це допоможе виграти трохи часу!!!

Будь-яка допомога зараз важлива!!! 

Слава Україні, Героям Слава - вітаємося тільки так, нехай чують, куди приїхали по смерть!!!!

Поширюйте цей пост, разом ми - сила!!!"

А вже через кільканадцять хвилин у наступному дописі Генштаб ЗСУ повідомив, що воїни Збройних Сил України захопили кілька російських танків під Черніговом: "Тепер вони послужать на благо України. З іншими сталося те що й мало статися. Місцеве населення допомагає нам бити загарбника! Люди роблять коктейлі Молотова для російських "братів", зливають паливо з заправників та руйнуть залізничні мости!  Разом ми поборемо цю навалу!  Слава Україні!!! Разом переможемо!"

Невесело починається війна: Росія безповоротно втратила вже 3741 військового

БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ, ТВАРИ!!! – реакція голови Держприкордонслужби на підтримку Білоруссю російського вторгнення

600 конфіскованих автомобілів передадуть ЗСУ. Це зроблять також Ощадбанк та ПриватБанк

У Львові у 80-ту бригаду записали вже на цілу дивізію, - доброволець-десантник

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів