Я переконаний, що росіяни вбили Лєха Качинського, - Ющенко

14:46 30 січня 2023 р.

Фото до новини

На пряме запитання, чи, на його думку, росіяни вбили Лєха Качинського, Ющенко відповів, що «впевнений у цьому»

Про це повідомило Польське радіо з посиланням на інтерв'ю екс-президента України Віктора Ющенка  в gordonua.com, пише Dailylviv.com.

Зокрема Ющенко заявив, що він "переконаний [що росіяни вбили Лєха Качинського]". – (...) Я думаю, що поляки його недооцінили. Він був яскравим президентом, який завжди дивився в майбутнє.

Віктор Ющенко нагадав про візит президентів до Грузії у 2008 році, де вони виступили проти російської агресії.

– Чотири президенти стоять перед парламентом, їде російська техніка, що вони нам зроблять? – Ми багато разів говорили, – згадує Ющенко. Він зізнався, що грузини в Тбілісі "не чекали слів". – Чекали, поки ми встанемо на трибуну, обіймемо Саакашвілі, організаторів, і скажемо, що ми разом, – сказав екс-президент України.

На пряме запитання, чи, на його думку, росіяни вбили Леха Качинського, Ющенко відповів, що «впевнений у цьому».

– Я вважаю, що поляки його недооцінили. Він був яскравим президентом, який завжди дивився вперед. Я не пам'ятаю, скільки разів ми з ним зустрічалися. Звичайно більше 30,– сказав екс-президент України. Він зазначив, що Лєх Качинський почав свої розмови про геостратегію з «арифметики», підраховуючи населення народів Центральної та Східної Європи.

«80-90 мільйонів людей – це голос у Європі, який може принести сучасну демократичну політику. Ми повинні бути в Європі», – процитував він Лєха Качинського.

Лєх Качинський разом зі своєю дружиною Марією та іншими 94 людьми загинув 10 квітня 2010 року в катастрофі під Смоленськом, Росія. Причиною катастрофи, за даними комісії Антоні Мацеревича, стали "два вибухи на завершальній фазі польоту" літака Ту-154М.

У Польщі довели, що росіяни підірвали літак президента Качинського біля Смоленська

Смоленськ 2010 – ще один злочин Путіна

Літак Качинського підірвали у повітрі російською вибухівкою (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини