Вчора ввечері й вночі на Донбасі загинули 11 українських військових

09:35 5 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: facebook.comtheministryofdefence.uaphotos_stream

Про це повідомляє в суботу прес-центр АТО.

Прес-центр АТО повідомляє сьогодні, 5 липня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«В результаті бою поблизу н.п. Новоселівка1 загинуло 7 українських військовослужбовців та 6 отримали поранення. 

17.45 – терористи з мінометів обстріляли блокпост в районі Шишково.

18.05 – 22.00 – здійснено обстріл районного пункту Велика Вергунка зі стрілецької зброї та мінометів. Напад було відбито. Втрати: 1 військовослужбовець вбитий, 6 поранених.

20.10 – внаслідок підриву на фугасі під час виконання завдання за призначенням 4 військовослужбовці отримали поранення.

21.00 – 21.40 – здійснено мінометний обстріл піхотинців в районі Варіварівки. Втрат немає.

01.15 – 01.39 – здійснено мінометний обстріл пункту пропуску ДПС в районі Краснотоловка. Втрат немає.

01.20 – здійснено обстріл зі стрілецької зброї пункт ДПС в районі населеного пункту Сідове. 5 поранених представникыв ДПС. 

02.10 – 02.30 – здійснено мінометний обстріл командного пункту десантників в районі населеного пункту Маринівка. Втрат немає.

22.50 – виявлено змішану колону бойовиків, що направлялась в м. Краматорськ. По колоні техніки нанесено вогневе ураження зведеною артилерійською групою, в результаті якого колона розосередилась.

23.20 – 01.00 – здійснено мінометний обстріл позицій АТО на горі Карачун. Після чого розпочався штурм блокпосту. В ході ведення бою підбито 1 танк та 3 БМП бойовиків. Здалися у полон 3 жінки-снайпери. Загинув 1 в/сл, 4 поранено. Пошкоджено 2 одиниці БМД-2.

23.30 – 00.40 нанесено 3 зосереджені вогневі удари по групі незаконних збройних формувань, які висувались до блокпосту на горі Карачун.

00.20-00.25 – здійснено обстріл з БМ-21 аеродрому Луганськ. Втрат немає.

00.30 – 01.20 – здійснено блокування, мінометний обстріл та обстріл з АГС-17 опорного пункту українських десантників. Напад відбито. Поранення отримали 3 в/сл.

02.10 – в районі лісосмуги спрацювала сигнальна міна та були помічені пересування невідомих осіб. Вони були обстріляні спостережним постом, в район пошуку висунувся черговий підрозділ.

Використовуючи результати дій сил АТО в районі Слов’янська, в першій половині дня завершено оточення н.п. Миколаївка, забезпечено ліквідацію опорних пунктів. Мобільні групи створили сприятливі умови для зачистки від бойовиків.

Окрім того, військовослужбовці повністю перекрили трасу Харків – Ростов-на-Дону в районі н.п. Горохувате.

Передовою групою ВДВ сили АТО пробились до Артемівська, де розблокували базу озброєння та взяли її під свій контроль. Ця база довгий час була заблокована банд угрупуваннями. 

О другій половині дня було знищено склад боєприпасів в районі н.п. Черняхівка. Також знищено базу бойовиків в районі Семенівки та базу бойовиків в районі Черняхівки, колону бойовиків з мінометним розрахунком; нанесені вогневі нальоти по укріпрайонам бойовиків в Миколавці, по виявленим 2 блокпостам бойовиків, по 2 розвідувальним районам бойовиків (снайперів та коректувальникам вогню), по скупченню бойовиків в районі між Краматорськом та Іллічівка.

В районі заводу в Миколаївці затримано: 38 терористів, 50 сепаратистів захопила НГУ, вилучено 1 тонну тротилу, 2 снаряди 2Ф9, 2 танкових пострілів, 6 пострілів ПГ7, футляр 1 ПН-58, елементи танкової гармати, 50 кг амоніту, 2 мішки селітри та 2 легкових автомобілі з документами обліку та символікою РФ, 2 колісних ходи до мінометів та велику кількість боєприпасів до стрілецької зброї. 

Надається допомога місцеву населенню силами МВС та НГУ.

Втрати з 20.00 до 06.00:

загинуло 2 в/сл., поранено 13 в/сл».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів