У Польщі ремонтуватимуть надану Україні військову техніку

18:42 26 листопада 2022 р.

Фото до новини

Українські військові інтенсивно використовують технологічно просунуту зброю, яку постачають США та їхні союзники. Однак ця зброя після місяців надмірного використання пошкоджується або руйнується та її забирають з поля бою для ремонту.

Ремонтні бригади у Польщі зможуть замінювати стволи та виконувати інші роботи. Про це повідомило Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Українські солдати щодня випускають тисячі снарядів по російських цілях. У зв’язку із цим США замінюють стволи гармат і ремонтують артилерійські установки за кордоном. Пентагон організував у Польщі пункт ремонту західної зброї, що постачається в Україну, — про це повідомляє американське видання New York Times.

Посилаючись на адміністрації Вашингтона та Києва, газета наголошує на тому, що українці інтенсивно використовують технологічно просунуту зброю, яку постачають США та їхні союзники, однак ця зброя після місяців надмірного використання пошкоджується або руйнується. Її забирають з поля бою для ремонту. Наразі третина із приблизно 350 переданих Києву гаубиць західного виробництва не працює.

«Заміна ствола гаубиці, довжина якого може становити шість метрів і важити тисячі кілограмів, перевищує можливості солдатів ремонтувати (обладнання, — ред.) у польових умовах, і ця проблема стала пріоритетною для Європейського командування Пентагону. Тому було створено ремонтний завод у Польщі», — йдеться у статті.

Україна хотіла би перенести ремонтні пункти ближче до лінії фронту, щоб після ремонту пошкоджену зброю можна було швидше використовувати в бою. За даними New York Times, ремонтні бригади у Польщі зможуть замінювати стволи та виконувати інші ремонтні роботи.

«Характер артилерійських боїв, під час яких українські солдати часто ведуть вогонь з дуже великих відстаней, щоб перешкодити контратакам росіян, чинить додатковий тиск на гаубиці. Необхідні для цього великі порохові заряди виділяють набагато більше тепла та можуть призвести до швидшого зносу стволів гармат», — читаємо на шпальтах видання.

За інформацією NYT, українські сили випускають від 2 до 4 тисяч пострілів артилерійських снарядів на добу, що часто перевищує можливості росіян реагувати на ситуацію. Такий темп, однак, створює проблеми українським військовим, які використовують гаубиці М777. Снаряди летять недостатньо далеко та не є достатньо точними.

Польща офіційно просить Німеччину передати Україні системи протиракетної оборони

ЄБРР надає 372 млн євро на аварійний ремонт енергетичної інфраструктури України

ЗСУ показали гаубицю Три сокири

Польський генерал очікує наступу ЗСУ взимку, а з боку Білорусі - навесні

Кремль готує ліквідацію Лукашенка, звинувативши в цьому Україну і НАТО

Прем'єр-міністр Польщі приїхав до Києва і вшанував пам'ять жертв Голодомору

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини