Російські війська продовжують стягуватися й маневрувати біля кордонів України (відео)

17:14 29 березня 2014 р.


Фото: topwar.ru

Про це заявив у суботу заступник виконувача обов’язків міністра оборони Леонід Поляков.

За його словами, «на кордоні з РФ триває накопичення і маневрування різних частин ЗС РФ, вони виходять на кордон, або йдуть углиб, переміщаються уздовж кордону». Заступник міністра назвав такі дії російських військовослужбовців провокаційними, метою яких є психологічний тиск.

Леонід Поляков також пояснив: «Вони вивчають те, як наші військові реагують на їх дії. Адже зрозуміло, коли літаки і вертольоти наближаються до наших кордонів, то наші засоби якимось чином змушені реагувати і те, як ми реагуємо, росіяни безумовно вивчають».

Заступник виконувача обов’язків міністра оборони також запевнив, що українська сторона тримає військовослужбовців в постійній готовності і має намір це робити стільки, скільки потрібно. За словами Леоніда Полякова, приблизно третина українських військовослужбовців в Криму виявила бажання перейти на бік російської армії.

У той же час, за його інформацією, третина залишилися вірними народу України, ще стільки ж хочуть звільнитися зі Збройних сил України. Леонід Поляков додав: «Що стосується тих, хто перейшов на службу РФ, вони будуть відповідати самі перед своєю совістю і перед українським законодавством».

Говорячи про виведення техніки і озброєнь з Криму, заступник міністра оборони зазначив, що російська сторона постійно коригує свої повідомлення, відтак конкретизував: «Поки що остання оприлюднена позиція – вони дозволять вивезти зброю з тих частин, які не перейшли на бік Росії. Але у нас немає жодної частини, яка б повністю перейшла на бік РФ». Про це інформує сьогодні, 29 березня, «Українська правда».

Як інформував «Щоденний Львів», глава МЗС Росії стверджує, що у неї «абсолютно немає ніякого наміру та інтересів перетинати кордони», а Путін схвально відповів на пропозицію Обами врегулювати кризу дипломатично й президенти домовилися про зустріч із приводу неї представників зовнішньополітичних відомств США та Росії, однак група «Інформаційний Спротив» повідомляє в суботу, що «в районі Брянська ідентифіковано ешелон з бронетехнікою, рухомий убік кордону», а «в Таганрог прибули з Іваново підрозділи 98-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії», натомість директор департаменту інформаційної політики міністерства закордонних справ Євген Перебийніс заявив на брифінгу в п’ятницю, що російські війська скупчилися під Харківщиною та Чернігівщиною, а помічник начальника Чернігівського прикордонного загону повідомив у п’ятницю на сесії Чернігівської обласної ради, що російські війська – за три кілометри від українського кордону, й конкретизував: «Встановлено райони, де ймовірно перебувають підрозділи Збройних сил Російської Федерації. Це, зокрема, населені пункти Губовка і Андрейковичі Стародубського району, розташовані на відстані від 3 до 10 км від лінії державного кордону України. В селах Климівського та Новозибківського районів війська знаходяться на відстані від 5 до 70 км від українського кордону. Там зосереджено до 100 танків і БМП, до 80 БТР і БРДМ, до 30 САУ «Гвоздика» і «Акація».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу