Політика (cтор. 1149)

Фото для новини

19:15 29 листопада 2013 р.

«Тітушки» імітують «альтернативний майдан»

Як вважає інтернет-видання «lb.ua», «схоже, що другий мітинг – для того, щоб дати силовикам привід для розгону» першого – влаштованого прихильниками євроінтеграції.

Політика

Фото для новини

19:02 29 листопада 2013 р.

США попереджають Януковича про позитив Євромайдану

Сполучені Штати Америки застерігають українську владу від застосування сили проти мітингувальників у Києві та попереджають про серйозні наслідки для двосторонніх стосунків в разі розгону Євромайдану. Про це в інтерв'ю українській службі "Голосу Америки" заявив посол США в Україні Джефрі Пайєтт.

Політика

Фото для новини

18:35 29 листопада 2013 р.

На Євромайдан нацьковують безхатченків (відео)

Сьогодні біля станції метро «Вокзальна» в Києві невідомі збирали осіб без визначеного місця проживання та жебраків, щоб залучати їх до побиття мітингувальників.

Політика

Фото для новини

16:51 29 листопада 2013 р.

Трансляція з Києва від "Радіо "Свобода"

На столичний Майдан Незалежності, де триває мітинг на підтримку євроінтеграції України, терміново прибігли декілька сотень “беркутівців” у повному обладунку Як передає кореспондент УНІАН, вони створили коридор убік Михайлівської площі. Так само активізувалися "тітушки" - чи то спортсмени, чи то переодягнені солдати внутрішніх військ.

Політика

Фото для новини

16:36 29 листопада 2013 р.

Євромайдан у Києві о 19.00 прийме план дій

Оргкомітет Євромайдану оголосив зібрання на Майдані Незалежності о 19:00, під час якого буде запропоновано подальший план дій у зв’язку з непідписанням угоди про асоціацію у Вільнюсі президентом Віктором Януковичем

Політика

Фото для новини

15:39 29 листопада 2013 р.

Янукович уже не відкриватиме пункт пропуску «Грушів-Будомєж»

2 грудня 2013 року відбудуться урочистості з нагоди відкриття пункту пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Грушів-Будомєж», відділу прикордонної служби «Грушів» Львівського прикордонного загону.

Політика

Фото для новини

15:09 29 листопада 2013 р.

Саміт у Вільнюсі відзначив український Євромайдан

Учасники саміту учасників ініціативи Євросоюзу «Східне партнерство» у Вільнюсі у своїй підсумковій декларації особливо відзначили «безпрецедентну громадську підтримку політичної асоціації і економічної інтеграції України з ЄС».

Політика