На референдум про приєднання до Дніпропетровщини прийшли більше мільйона жителів Донбасу, – ЦВК

15:39 11 травня 2014 р.


Фото: Новости Донбасса

Про це заявив у неділю повідомив голова його Центральної виборчої комісії Михайло Лисенко.

Голова Центральної виборчої комісії референдуму (територіального опитування) «За мир, порядок і єдність з Україною!» Михайло Лисенко повідомив сьогодні, 11 травня, що вже станом на 14.00 у неділю у ньому взяли участь понад мільйона жителів Донецької і Луганської областей. За його словами, згідно з даними екзит-полів, від 67 до 75% опитаних висловилися за возз'єднання Донбасу з Дніпропетровською областю у складі України.

Відтак Михайло Лисенко констатував: «Попередні результати референдуму (територіального опитування) спростували міф про пасивність виборців Східної України. Ми, звичайно, здогадувалися, що переважна більшість жителів Донбасу проти сепаратизму, який став синонімом безправ'я і насильства, але не очікували такої масової участі в голосуванні. Зранку на багатьох ділянках утворилися довгі черги. Люди йшли до урн, незважаючи на погрози бойовиків».

За даними члена ЦВК Дмитра Ткаченка, в Донецькій і Луганській областях відкриті 37 дільниць референдуму (територіального опитування) «За мир, порядок і єдність з Україною!». Вони здебільшого розташовані у великих промислових центрах, включаючи Донецьк, Луганськ і Горлівку.

Натомість у Слов'янську, Краматорську і Маріуполі, де ситуація особливо напружена, голосування не проводиться. Але місцеві жителі, всупереч небезпеці, добираються до найближчих пунктів голосування, щоб висловити свою громадянську позицію. 

«Вже зараз можна з упевненістю сказати, що референдум відбувся, і результати його достатньо репрезентативні. Вони переконливо свідчать про тверде бажання більшості мешканців Донбасу бути разом із мирним і спокійним Дніпропетровськом у складі єдиної і неподільної України», – заявив голова Центральної виборчої комісії референдуму (територіального опитування) «За мир, порядок і єдність з Україною!» Михайло Лисенко. За його словами, референдум (територіальне опитування) закінчиться о 22.00, після чого урни будуть негайно опечатані і під посиленою охороною відправлені у Дніпропетровськ. Як очікується, підсумки голосування будуть оголошені вже 12 травня. Про це повідомляє у неділю УНІАН.

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу